Odpowiedz

uprawnienia open banking

Dzień dobry

Mam uprawnienia do rachunków wielu klientów. Aktywując usługę AIS, niektóre rachunki nie pojawiają się na liście. Domyślam się, że przyczyną jest brak uprawnień do tego rodzaju czynności. Jak dokładnie nazywa się to uprawnienie i w jakiej jest grupie?

Odpowiedz
0 Lajków
L_A
L_A
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
25-06-2024
Wiadomość 1 z 4 (1 155 wyświetleń)

Re.: uprawnienia open banking

W ramach usługi AIS udostępniane są rachunki płatnicze dostępne online (również w wybranych walutach obcych). W celu sprawdzenia Twojego przypadku, skontaktuj się z nami przez Moje ING na czacie.


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
JacekJ1
Moderator
Moderator icon
2
0
29-05-2024
Wiadomość 2 z 4 (1 146 wyświetleń)

Re.: uprawnienia open banking

Jeżeli obsługuję 50 podmiotów i przy zgodzie na AIS widzę 30 rachunków to zapewne dla 20 mam ograniczone uprawnienia. Mam na czacie sprawdzać te 20 przypadków? Proszę o odpowiedź która to pozycja uprawnień. Sprawdzę, ewentualnie uzyskam rozszerzenie i jeśli nie będzie skuteczne to można sprawdzać przypadek. Katalog uprawnień jest szeroki, proszę o wskazanie pozycji która powinna być aktywna.

Odpowiedz
0 Lajków
L_A
L_A
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
25-06-2024
Wiadomość 3 z 4 (1 138 wyświetleń)

Re.: uprawnienia open banking

[ Edytowane ]

Przepraszam, że tak późno wracamy z informacją. Na pewno potrzebujesz uprawnień pod konkretny rachunek, dodatkowo uprawnienia formatkowe ( Lista rachunków, Lista zleceń, Zmiana hasła).
Abyśmy mogli to dokładnie sprawdzić i wyjaśnić, to proszę o kontakt po zalogowaniu do bankowości. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1078
216
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (587 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zajęcie egzekucyjne a wpływ środków ustawowo wolnych od egzekucji

Zadane pytania mają charakter ogólny. Dostęp to konta nie jest potrzebny żeby na nie odpowiedzieć. Analiza danych z systemu również nie jest potrzebna. Opieramy się tutaj na obowiązujących (i abstrakc...

05-08-2024
Likwidacja placówki ING w Jaśle

Czy to normalne, że oddział banku likwiduje się tak bez słowa? Wybrałem się do bankomatu i zobaczyłem naklejkę na "Nas już tu nie ma" na oknie.

W takim razie chyba czas zmienić bank na taki który stać

...

05-08-2024
Re.: Zajęcie egzekucyjne a wpływ środków ustawowo wolnych od egzekucji

Standardowo alimenty są zwolnione z zajęcia egzekucyjnego. Przez forum nie mamy jednak dostępu do systemu i Twojego konta, dlatego proszę, napisz do nas w tej sprawie na czacie w Moim ING. Specjaliści...

05-08-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy