Odpowiedz

Brak loginu do konta w umowie

Witam, mam konto Mobi 13-17 na ING. Zepsuł mi się telefon, a nie pamiętam loginu. Sprawdziłam umowy o moje konto, ale rubryka, w której powinien znajdować się login do mojego konta jest pusta. Proszę o pomoc.

Odpowiedz
0 Lajków
mlasak
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
30-06-2024
Wiadomość 1 z 3 (131 wyświetleń)

Re.: Brak loginu do konta w umowie

 
Odpowiedz
0 Lajków
mlasak
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
30-06-2024
Wiadomość 2 z 3 (107 wyświetleń)

Re.: Brak loginu do konta w umowie

Prosimy o kontakt Twojego rodzica, który zakładał dla Ciebie konto. Może napisać do nas na czacie w Moje ING - jeśli posiada swoją bankowość lub skontaktować się pod numerem 32 357 00 69.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
428
82
18-01-2021
Wiadomość 3 z 3 (69 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Witam, niestety informacje, które podają eksperci ING nie są spójne w opisanym powyżej temacie. Czy jest zatem możliwość dotarcia do oficjalnej dokumentacji, która jednoznacznie odpowiada na pytanie?

 

...

02-07-2024
Re.: Kredyt w rachunku bieżącym a zmiana właścicielska

Chcielibyśmy pomóc, natomiast przez forum nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym. Proszę, skontaktuj się w tej sprawie z naszymi specjalistami pod numerem 32 357 00 24. Infolinia jest czynna w dni...

01-07-2024
Re.: Wysłałem oświadczenie KYC, ale ING zablokował moje konto

Przykro nam, że spotkała Pana taka sytuacja. Na podstawie zgłoszonej reklamacji postaramy się to jak najszybciej dla Pana wyjaśnić. Dodatkowo zachęcam do kontaktu z nami na czacie w Moje ING, doradca ...

01-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy