Bankowość internetowa

Odpowiedz

Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, czy można prosić o bliższe szczegóły wprowadzenia dostępu dla dzieci 6-13 lat do bankowości internetowej / aplikacji w związku ze zmianami regulaminu od 4.02.2024? Co będzie obejmował taki dostęp? Czy będzie obejmował karty przedpłacone dla dziecka poniżej 13 r.ż.? Czy będzie umożliwiał tylko podgląd czy też jakieś operacje? Od kiedy taki dostęp będzie możliwy?

Odpowiedz
0 Lajków
poktam
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
8
12-11-2023
Wiadomość 1 z 6 (2 207 wyświetleń)

Re: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Przygotowujemy zamiany w regulaminie świadczenia usług bankowości internetowej dla dzieci poniżej 13 roku życia. Nasi specjaliści pracują nad doprecyzowaniem szczegółów. Bardzo prosimy o czas - zachęcamy do śledzenia naszej strony. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
63
9
19-05-2022
Wiadomość 2 z 6 (2 161 wyświetleń)

Re: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, czy coś wiadomo już w kwestii udostępnienia osobom 6-13 lat dostępu do bankowości internetowej / aplikacji mobilnej?

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
poktam
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
8
12-11-2023
Wiadomość 3 z 6 (1 310 wyświetleń)

Re: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Na ten moment nie znamy jeszcze szczegółów. Kiedy będziemy wprowadzać nowości, z pewnością informacja pojawi się na naszej stronie. Zachęcamy do sprawdzania jej 😊


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 4 z 6 (1 233 wyświetleń)

Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?
Odpowiedz
0 Lajków
Xwm
Xwm
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
24-04-2024
Wiadomość 5 z 6 (125 wyświetleń)

Re: Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Planujemy wprowadzić taką możliwość, jednak nie znamy jeszcze daty. Gdy coś się zmieni, damy znać. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
427
93
12-04-2017
Wiadomość 6 z 6 (66 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy