Bankowość internetowa

Odpowiedz

Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, czy można prosić o bliższe szczegóły wprowadzenia dostępu dla dzieci 6-13 lat do bankowości internetowej / aplikacji w związku ze zmianami regulaminu od 4.02.2024? Co będzie obejmował taki dostęp? Czy będzie obejmował karty przedpłacone dla dziecka poniżej 13 r.ż.? Czy będzie umożliwiał tylko podgląd czy też jakieś operacje? Od kiedy taki dostęp będzie możliwy?

Odpowiedz
0 Lajków
poktam
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
10
12-11-2023
Wiadomość 1 z 8 (3 982 wyświetleń)

Re: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Przygotowujemy zamiany w regulaminie świadczenia usług bankowości internetowej dla dzieci poniżej 13 roku życia. Nasi specjaliści pracują nad doprecyzowaniem szczegółów. Bardzo prosimy o czas - zachęcamy do śledzenia naszej strony. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
65
9
19-05-2022
Wiadomość 2 z 8 (3 936 wyświetleń)

Re: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, czy coś wiadomo już w kwestii udostępnienia osobom 6-13 lat dostępu do bankowości internetowej / aplikacji mobilnej?

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
poktam
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
10
12-11-2023
Wiadomość 3 z 8 (3 085 wyświetleń)

Re: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Na ten moment nie znamy jeszcze szczegółów. Kiedy będziemy wprowadzać nowości, z pewnością informacja pojawi się na naszej stronie. Zachęcamy do sprawdzania jej 😊



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
572
123
19-03-2018
Wiadomość 4 z 8 (3 008 wyświetleń)

Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?
Odpowiedz
0 Lajków
Xwm
Xwm
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
24-04-2024
Wiadomość 5 z 8 (1 900 wyświetleń)

Re: Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Planujemy wprowadzić taką możliwość, jednak nie znamy jeszcze daty. Gdy coś się zmieni, damy znać. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Były moderator
Były moderator icon
427
93
12-04-2017
Wiadomość 6 z 8 (1 841 wyświetleń)

Re: Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

No tak, czy po pół roku od wprowadzenia zapisów do regulaminu umożliwiających bankowość internetową dla małoletnich 6-13 lat, praktycznie coś się zadziało w tej kwestii? Czy sprawa dojrzewa i czeka aż wszystkie moje dzieci jednak osiągnął 13 lat.

Dopytują się, dlaczego w innych bankach można (koledzy mają) a w ING nie.

poktam
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
10
12-11-2023
Wiadomość 7 z 8 (825 wyświetleń)

Re: Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Czy wiadomo chociaż czy bakowość internetowa dla małoletnich 6-13 lat zostanie wprowadzona w tym 2024 roku?

 

Pytam ponieważ ciężko mi dłuzej trzymać dziecko zacofanym i wymagać noszenia gotówki czy plastiku, kiedy koledzy i koleżanki płacą telefonami czy zegarkami. Niestety jeżeli do końca lipca nadal nie będą Państwo mieć informacji, kiedy ta usługa zostanie wprowadzona, to aby uniknąć stresu dziecka wraz z nowym rokiem szkolnym będę zmuszony skorzystać z usług innego konkurencyjnego banku, gdzie takie konta są już od dłuższego czasu dostępne. A jeżeli tak się stanie to wątpię aby się chciało wracać do ING nawet jeżeli bakowość internetowa dla małoletnich 6-13 lat zostanie za kilka lat wprowadzona. Chyba że tamten bank również za jakiś czas nie będzie nadązał za nowościami technicznymi dla klientów jak ING obecnie.

 

Byłbym bardzo wdzięczny za spriorytetyzowanie tego tematu. 

Odpowiedz
0 Lajków
Arni
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
1
02-03-2020
Wiadomość 8 z 8 (169 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Czy wiadomo chociaż czy bakowość internetowa dla małoletnich 6-13 lat zostanie wprowadzona w tym 2024 roku?

 

Pytam ponieważ ciężko mi dłuzej trzymać dziecko zacofanym i wymagać noszenia gotówki czy pla

...

02-07-2024
Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Witam, niestety informacje, które podają eksperci ING nie są spójne w opisanym powyżej temacie. Czy jest zatem możliwość dotarcia do oficjalnej dokumentacji, która jednoznacznie odpowiada na pytanie?

 

...

02-07-2024
Re.: Kredyt w rachunku bieżącym a zmiana właścicielska

Chcielibyśmy pomóc, natomiast przez forum nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym. Proszę, skontaktuj się w tej sprawie z naszymi specjalistami pod numerem 32 357 00 24. Infolinia jest czynna w dni...

01-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy