Odpowiedz

Historia Transakcji - Ukrycie informacji

Witam

Potrzebuję informacji jak można ukryć saldo i niektóre transakcję wykonane w bankowości elektronicznej ING. Do konta ma dostęp druga osoba i nie chcę  żeby miała wgląd do niektórych transakcji, które zostały wykonane. Czy istnieje taka możliwość ? Czy czeka mnie zmiana konta. 

Odpowiedz
0 Lajków
dawid2111
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-07-2024
Wiadomość 1 z 2 (791 wyświetleń)

Re.: Historia Transakcji - Ukrycie informacji

Saldo konta możesz ukryć w Moim ING w zakładce Ustawienia - Widok - Strona główna.
W tym miejscu możesz zaznaczyć, czy chcesz mieć widoczne informacje na głównej stronie, ile masz pieniędzy.

W historii konta nie możesz natomiast ukryć poszczegółnych transakcji wykonanych na koncie.
Jeśli masz dopisanego pełnomocnika lub współwłaściciela do konta, będzie on miał podgląd do Twojej historii.


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
540
121
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (747 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Usługa DCC za granicą. Kiedy taka opcja z możliwością wyłączenia?

Czy ING przewiduje kiedyś takie udogodnienia, jak zrobiła konkurencja w sprawie wypłat bankomatów za granicą?

https://www.cashless.pl/7708-mbank-blokady-dcc-surcharge-aplikacja

 

06-09-2024
Re.: Konto 13-17 i skan dowodu

Zeskanowany dokument powinien być czytelny, nie może być rozmazany.

06-09-2024
Re.: Ciemne tło apki

Pracujemy nad udostępnieniem ciemnego motywu aplikacji, jednak nie możemy jeszcze określić, kiedy taka opcja będzie dostępna

06-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy