13-07-2016 15:39
@Mitchris Dziękujemy za sugestię. Przekazaliśmy ją do osób tworzących Moje ING.
15-07-2016 14:17
16-07-2016 13:39
@griz44 Obecnie spłata poza harmonogramem jest dostępna w poprzedniej wersji systemu. Po przelogowaniu proszę wybrać Pożyczki i kredyty -> opcje -> Spłata poza harmonogramem.
16-07-2016 15:46
17-07-2016 15:45
@griz44 Nowy system rozwijamy etapami. O wprowadzeniu nowych funkcji poinformujemy wcześniej.
21-07-2016 10:45
Bardzo podoba mi się nowa wersja systemy bankowości interentowej. Własciwie już nie korzytsam ze starej. Polecam przełączenie się wszystkim.
22-07-2016 10:37
Bardzo podoba mi się nowa wersja systemy bankowości interentowej. Własciwie już nie korzytsam ze starej. Polecam przełączenie się wszystkim.
blanka Pracuję w ING
Marketing internetowy - robisz to źle
22-07-2016 10:37
Bardzo podoba mi się nowa wersja systemy bankowości interentowej. Własciwie już nie korzytsam ze starej. Polecam przełączenie się wszystkim.
blanka Pracuję w ING
Marketing internetowy - robisz to źle
22-07-2016 10:41
@xtr rotfl, fail taki sam jak ten nowy system
DDD
24-07-2016 20:46
blanka pisze:Bardzo podoba mi się nowa wersja systemy bankowości interentowej. Własciwie już nie korzytsam ze starej. Polecam przełączenie się wszystkim.
To jest nachalne i niesmaczne !
Miałem (mam) podobnie, i dostałem na czacie poradę, żeby odbiorca wyrejestrował się w swoim banku z BLIKa i zarejestrował ponownie, podczas gdy odbiorca aktywnie BLIKa używa i jest w mojej książce tel
... 16-06-2026Odsetki na rachunku OKO Bonus naliczamy dziennie od zgromadzonej na nim kwoty. Wypłacając środki na 2-3 dni, stracisz oprocentowanie, które zostałoby naliczone dla tej kwoty wypłaty, lecz nie z całośc
... 16-06-2026Skontaktuj się z nami na czacie po zalogowaniu do Mojego ING. Sprawdzimy to, a jeśli będzie taka potrzeba, to przekażemy kłopot do naszych techników.
16-06-2026