Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@wojciech Zanim się zalogujesz, na dole strony wyświetla się "Polski". Wtedy zalogujesz się do wersji polskojęzycznej.
Obecnie budżet zlicza wydatki tylko z wybranego konta osobistego w PLN. Możesz zmienić konto do analizy wydatków i budżetu na inne konto osobiste w PLN: Dane i ustawienia -> Ustawienia analizy wydatków, budżetu i zaplanowanych.
Możesz ukryć wyświetlanie salda w sekcji "Dzisiaj": Dane i ustawienia -> Konfiguracja systemu. Wtedy nie będą prezentowały się te kwoty na pierwszej stronie, dopiero po rozwinięciu pozycji "Moje finanse" pokażą się salda Twoich kont.
Wszystkie pozostałe Twoje propozycje (m.in. analiza budżetu dla konta walutowego) oraz sugestie przeanalizujemy.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 431 z 1 332 (5 004 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

IMHO powinna być możliwość wyboru/wymuszenia języka bo każdorazowe przełączanie jest bez sensu...

 

BDB, że można wyłączyć kwoty (tyle, że wtedy sens wyświetlania bąbli jest już kompletnie niezrozumiały dla mnie - ich wielkość nie przekazuje zgrubnego stanu - bo na przyklad przy roznicach kwotowych 1 - x40 - x80, drugie kolko jest tylko niewiele wieksze niz pierwsze podczas gdy trzecie jest juz dwa razy wieksze niz drugie; inny przyklad: 0 - 3x - 20x - pierwsze ma niemalze taka sama wilekosc jak drugie a trzecie jest mniej wiecej poltorej raza wieksze niz drugie) - to mogloby miec sens, gdyby mialo "rece i nogi".

 

Brak możliwości wyboru rachunku walutowego jest troche bez sensu, podobnie jak brania pod uwage wszystkich przeplywow pomiedzy rachunkami... w takim wypadku juz lepsza bylaby opcja kompletnego wylaczenia tego czegos...

wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 432 z 1 332 (4 994 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


milkos pisze:

No i tu mamy nieporozumienie, na głównej stronie ING BankOnLine skojarzone jest z Przedsiębiorcami (czyli tam stara wersja jest jakby defaultowa) dla klientów indywidualnych jest właśnie Moje ING (nowa wersja). I tam właśnie jako klient indywidualny wchodzę. Czemu zamieszczacie niekompletną wersje interface'u ? Takie coś nadaje się ale do wąskiego grona osób - testrów. Na środowisko produkcyjne powinna wejść pełna wersja z wszystkimi wcześniejszymi funkcjonalnościami (lub/i dodatkowo z całkiem nowymi). NIe po to wchodzę w Moje ING aby potem przełączać się i tak na starą wersję jak chce coś dla mnie standardowego zrobić. Mam nadzieję, że ta stara wersja będzie dostępna dopuki nowa testowa wersja systemu (Moje ING) nie zostanie uzupełniona o wszystkie funkcjonalności.


Nowy system wdrażamy etapami. Przynajmniej do końca 2016 roku będziesz miał dostęp do obu systemów, dopóki wszystkie funkcje nie będą dostępne w Moje ING.

Udostępniając wcześniej nową wersję bankowości, możemy na bieżąco śledzić Wasze opinie i wprowadzać ewentualne poprawki.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 433 z 1 332 (4 960 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Będę powtarzał do znudzenia: dajcie w takim razie możliwość wyłączenia tego cholernego finansometru i schowania tych wszystkich informacji pokazujących bzdury na głównej stronie, albo napiszcie, że nie można na to liczyć bo...(tu wyjaśnienie dlaczego).

Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 434 z 1 332 (4 933 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Tak z ciekawości zapytam (tym razem aktywnych użytkowników spolecznosci INGbank): Czy jest jakikolwiek jeden postulat, ktory byl poruszany w tym watku i który ING spelnilo pozytywnie i zmienilo na nasza prośbe w mowej aplikacji Moje ING? Jeden przyklad proszęEmotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 435 z 1 332 (4 925 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Witam wszystkich na forum Emotikon: Szczęśliwy

Mam pytanie odnośnie nowej bankowości Internetowej, chciałem sobie pobrać wyciąg z potwierdzeniami wpłat w formie PDF, niestety nie widzę takiej możliwości w nowym systemie. Ściąga się tylko wyciąg bez potwierdzeń. Czy będzie ta opcja dodana w późniejszym terminie do systemu?

Pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Marcinex
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-05-2016
Wiadomość 436 z 1 332 (4 908 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


Keicam pisze:

Tak z ciekawości zapytam (tym razem aktywnych użytkowników spolecznosci INGbank): Czy jest jakikolwiek jeden postulat, ktory byl poruszany w tym watku i który ING spelnilo pozytywnie i zmienilo na nasza prośbe w mowej aplikacji Moje ING? Jeden przyklad proszęEmotikon: Szczęśliwy


Ja sobie nie przypominam... chyba, żeby liczyć wskrzeszanie starych funkcji:

* dodanie przelewów do ZUS (i tutaj poprawa bo w końcu wszystko można na jednej formatce);

* dodanie salda po transakcji (ale to ze starego systemu wniosek)

* dodanie wsparcia dla wzorców (ale znowuż - zostało koncertowo popsute w trakcie)

 

IMHO najsensowniej byłoby założyć konto na uservoice (albo podobne rozwiązanie w ramach spolecznosc.ingbank.pl) gdzie kazdy moze glosowac a Grupa Trzymajaca Wladze sie ustosunkowuje i oznacza odpowiednim statusem zgloszenia (analizujemy, odrzucone, zostanie wdrozone wkrotce, na pozniej) -- byloby wiadomo.

 

A aktualnie pomimo calego zapierania sie przez ING ze sluchaja uzytkownikow i nowy serwis jest "wspoltworzony" to bardziej przypomina mokry sen jakiegos pożalsięboże "mynadżyra" o transparentności przypominającej rozwijanie aplikacji użytkowych z początków poprzedniej dekady...

W sumie ciekawe, czy osoba odpowiedzialna za tego potworka się kiedyś, gdzieś przedstawi Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 437 z 1 332 (4 904 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


atmt pisze:

Będę powtarzał do znudzenia: dajcie w takim razie możliwość wyłączenia tego cholernego finansometru i schowania tych wszystkich informacji pokazujących bzdury na głównej stronie, albo napiszcie, że nie można na to liczyć bo...(tu wyjaśnienie dlaczego).


W nowym systemie nie ma narzędzia o nazwie Finansometr. Elementy znanego Finansometru w Moim ING są wplecione w w cały system, tak aby codzienne zarządzanie finansami było jeszcze prostsze. Nowe narzędzie już od strony głównej będzie pomagać klientowi zarządzać jego budżetem domowym, przypominać o planowanych płatnościach i motywować do oszczędzania. W kolejnych etapach system Moje ING będzie na bieżąco wspierać Klientów w codziennym bankowaniu poprzez przekazywanie najważniejszych informacji w formie komunikatów, SMS-ów lub wiadomości typu push na urządzeniach mobilnych.

Poprzednia wersja systemu będzie dostępna przynajmniej do końca 2016 roku.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 438 z 1 332 (4 880 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


KatarzynaA pisze:

atmt pisze:

Będę powtarzał do znudzenia: dajcie w takim razie możliwość wyłączenia tego cholernego finansometru i schowania tych wszystkich informacji pokazujących bzdury na głównej stronie, albo napiszcie, że nie można na to liczyć bo...(tu wyjaśnienie dlaczego).


W nowym systemie nie ma narzędzia o nazwie Finansometr. Elementy znanego Finansometru w Moim ING są wplecione w w cały system, tak aby codzienne zarządzanie finansami było jeszcze prostsze. Nowe narzędzie już od strony głównej będzie pomagać klientowi zarządzać jego budżetem domowym, przypominać o planowanych płatnościach i motywować do oszczędzania. W kolejnych etapach system Moje ING będzie na bieżąco wspierać Klientów w codziennym bankowaniu poprzez przekazywanie najważniejszych informacji w formie komunikatów, SMS-ów lub wiadomości typu push na urządzeniach mobilnych.

Poprzednia wersja systemu będzie dostępna przynajmniej do końca 2016 roku.


Droga Katarzyno! Jak masz (macie, jako moderatorzy) podawać ten marketingowy bełkot to lepiej się nie wypowiadać bo wszystko opada - użytkownicy ciągle wytykaja że ten pseudo-finansometr zwyczajnie nie działa i byłoby miło go po prostu ukryć jak nie potraficie go naprawić ale nie... moderzy ING pieją jakie toto cudowne.

"plują na nas ale będą wmawiać, że deszcz pada" się nasuwa i nie można otrząsnąć się z takiego wrażenia...

PS. te 'cudowne' powiadomienia push też nie działają i można reklamowac w nieskończoność... a normalnych powiadomień na e-mail jak nie było tak nie ma... no ale nie są takie 'trądi' jak "powiadomienia pusz" (mimo, że technicznie to to samo, ale prostsze tyle, że nazwa nie jest taka cudownie marketingowa Emotikon: Język)

wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 439 z 1 332 (4 877 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


KatarzynaA pisze:


 

 

W nowym systemie nie ma narzędzia o nazwie Finansometr. Elementy znanego Finansometru w Moim ING są wplecione w w cały system, tak aby codzienne zarządzanie finansami było jeszcze prostsze. Nowe narzędzie już od strony głównej będzie pomagać klientowi zarządzać jego budżetem domowym, przypominać o planowanych płatnościach i motywować do oszczędzania. W kolejnych etapach system Moje ING będzie na bieżąco wspierać Klientów w codziennym bankowaniu poprzez przekazywanie najważniejszych informacji w formie komunikatów, SMS-ów lub wiadomości typu push na urządzeniach mobilnych.

Poprzednia wersja systemu będzie dostępna przynajmniej do końca 2016 roku.


I ta odpowiedź wszystkim niezadowolonym z "Mojego ING" powinna wystarczyć. Nie ma finansometru i nie macie prawa narzekać, a spróbujcie jeszcze narzekać to dowiecie się, że nie ma już ING Bank Online. I będzie tylko jeden idealny system, który wszystko za Ciebie zrobi drogi kliencie, będziesz mieć narzędzia do wszystkiego, wspaniały finansometr, tak abyś nie musiał już nawet za dużo myśleć. A poza tym wszystko jest w porządku, moderatorzy wyczekują na Wasze uwagi i opinie, które od miesięcy są analizowane i w dalszym ciągu będą analizowane, ale nie dłużej niż do wyłączenia starego systemu.

 

Dlaczego na tym forum nie ma możliwości negatywnej oceny postów ???  

 

Kto wymyślił słowo "bankowanie" ? Niech ujawni się ten geniusz.

sud1
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
61
27
29-11-2015
Wiadomość 440 z 1 332 (4 821 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy