Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Bank na kliencie zarabia, więc będzie wpychał na siłę masę niepotrzebnych rzeczy (namolna promocja kredytów) - to jak z marketami: żeby dojść do pieczywa musisz przejść cały sklep...

Tyle, że można odnieść wrażenie, że w ING pracują ludzie, którym wydaje się, że nawet jak zrobią niezamykalną reklamę oferty kredytowej na pierwszej stronie to ludzie będą zachwyceni...

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 321 z 1 332 (30 915 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

System jest tragiczny. Mam dwa konta. Firmowe i osobiste. Wcześniej miałem do nich dostęp jednocześnie. Teraz gdy loguje się na konto osobiste nie widzę pieniędzy z firmowego. Do firmowego nie mogę się zalogować danymi z osobistego. Jakaś paranoja. Na szczęście mogę korzystać jeszcze ze starej wersji systemu. Jak zniknie stara wersja to przenoszę się do Eurobanku. Mam tam drugie konto i wszystko jest jasne przejrzyste. Gratulujacje ING! Mieliście świetny przejrzysty system obsługi online i zapłaciliście komuś za zrobienie takich Paści.

kordiann
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
15-04-2016
Wiadomość 322 z 1 332 (30 913 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Ja lubię Moje ING. Pomimo błędów i też kręcenia nosem na pulipit startowy uważam, że jest dużo wygodniejszy w samej obsłudze.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 323 z 1 332 (30 912 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@kordiann jestem pełnomocnikiem do innego konta. Historia transakcji itd. wszystko się miesza. Też mi się nie podoba możliwość filtrowania (chyba, że nie doszedłem do tego etapu).
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 324 z 1 332 (30 910 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@kordiann @Konto usunięte

Można takie rachunki ukryć - wtedy nie są brane pod uwagę przy generowaniu podsumowania konta, ale... wtedy w ogóle nie ma się do nich dostępu - kolejny idiotyzm, ale przynajmniej mamy duże kręcące się kule...

wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 325 z 1 332 (30 894 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]
Ale jajaEmotikon: Szczęśliwy. ING nowy system dostaje becki jakich maloEmotikon: Szczęśliwy
Czemu Wasi szefowie tu nie zagladaja?Emotikon: Mrugający Przekazujecie im w ogole feedback klientow?Emotikon: Mrugający szczelny mur. A kolka sie kreca dalejEmotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 326 z 1 332 (30 803 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Keicam pisze:

Czy ktokolwiek jest zadowolony i podoba sie mu Nowy system Moje ING? Dlaczego nawet klakierzy ING milcza. 


 

Saldo po operacji - fajnie, ze zostalo dodane. 

 

Niestety wiekszosc na minus, w dodatku Bank unika odpowiedzi na niektore niewygodne pytania, udziela lakonicznych odpowiedzi i stwarza pozory bycia zainteresowanym "wspoltworzeniem" systemu.

Odpowiedz
0 Lajków
ellukes
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
45
25-11-2015
Wiadomość 327 z 1 332 (30 785 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

obecnie Moje ING udostępniliśmy jedynie dla klientów indywidualnych. W późniejszym czasie udostępnimy system także dla rachunków firmowych. Dwie wersje systemu będą dostępne co najmniej do końca 2016 roku. Wynika to z faktu, że nadal stopniowo udostępniamy kolejne funkcjonalności. Poprzednią wersję wyłączymy, gdy będziemy mieć pewność, że nowa zawiera wszystkie niezbędne klientom opcje. Zachęcam również, do dzielenia się z nami swoimi uwagami. System powstał na podstawie opinii klientów i nadal chcemy go w ten sposób rozwijać.

Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaKu
Były moderator
Były moderator icon
15
5
04-09-2015
Wiadomość 328 z 1 332 (30 733 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


AgnieszkaKu pisze:

obecnie Moje ING udostępniliśmy jedynie dla klientów indywidualnych. W późniejszym czasie udostępnimy system także dla rachunków firmowych. Dwie wersje systemu będą dostępne co najmniej do końca 2016 roku. Wynika to z faktu, że nadal stopniowo udostępniamy kolejne funkcjonalności. Poprzednią wersję wyłączymy, gdy będziemy mieć pewność, że nowa zawiera wszystkie niezbędne klientom opcje. Zachęcam również, do dzielenia się z nami swoimi uwagami. System powstał na podstawie opinii klientów i nadal chcemy go w ten sposób rozwijać.


A to dlaczego opinie klientów wypowiadających się na forum ING nie są brane pod uwagę ?

Odpowiedz
0 Lajków
sud1
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
61
27
29-11-2015
Wiadomość 329 z 1 332 (30 694 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@Keicam Na bieżąco przekazujemy Wasze opinie. Kolejne funkcje będą wdrażane etapami, w oparciu o zebrane sugestie i opinie.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 330 z 1 332 (30 691 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy