Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

A mnie tam się podoba nowy wygląd - ale na początku zauważyłem jednak, wielką, największą wadę: NIE MOŻE POBRAĆ DANYCH., stąd serwis jest nieużyteczny.
http://screenshooter.net/102535344/29_11_2015__11_57_04
Odpowiedz
0 Lajków
franeloo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
6
10-11-2015
Wiadomość 21 z 1 332 (38 337 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Dodatkowo brakuje mi tam kilku opcji, które były w starym systemie, np. aktywacja karty.
Odpowiedz
0 Lajków
franeloo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
6
10-11-2015
Wiadomość 22 z 1 332 (38 332 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Dziś sprawdzałam ponownie i tym razem mogę wybrać operatora i kwotę, ale wczoraj zlecenie zrealizowałam w starym systemie... Mam nadzieję, że reszta problemów także zniknie z czasem. Z powodu wprowadzenia opłat za wypłaty z obcych bankomatw bedę musiała przeorganizować swoje finanse i używać konta w ING tylko do opłat, więc lista odbiorców zdefiniowanych raz jeszcze, please! ;-)

Odpowiedz
0 Lajków
MarSi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
28-11-2015
Wiadomość 23 z 1 332 (38 295 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Jeśli już chcecie zmieniać wygląd strony to może warto wprowadzić opcję indywidualnego dostosowania wyglądu strony. Chodzi o to, żeby można byłoby wyłączyć widoczność niektórych gadżetów. Mi w sumie na ekranie wystarczyłby ROR, rachunki oszczędnościowe, lokaty, historia, przelewy zdefiniowane. Reszta mi nie jest do niczego potrzebna. Obecnie najbardziej użytecznym odnośnikiem jest "Poprzednia wersja systemu" Emotikon: Szczęśliwy
justysia
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
3
29-11-2015
Wiadomość 24 z 1 332 (38 248 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Brak wzorcow to mnie boli, ale jak beda da sie przezyc, mnie naprzykład nowa szata odpowiada, widac wszystko na 1 ekranie, a jak chce szczegołowych danych wchodze dalej.

 

Inny bug ktory zauważylem to gdy jestesmy zalogowani, a sesja jeszcze nie wygasła i chcemy na przykład dokonac szybkiego przelewu, doladowujac konto paypal to system zgłasza blad 500 internal server error, trzeba wyjsc z nowego wygladu konta wylogowowac sie i dopiero mozna dokonac przelewu.

Nie liczą się już Ludzie
Odpowiedz
0 Lajków
strach
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
17
20-11-2015
Wiadomość 25 z 1 332 (38 196 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nowe Moje ING to chyba jakaś pomyłka. Wygląd strony startowej nieczytelny, z dodatkami dla dzieci typu kolorowe paseczki, kółeczka, dymki itp. Jak już napisało kilka osób brak jest dostępu do listy przelewów wzorcowych. Dodam, że nie ma też dostępu do zmiany ustawień kart płatniczych takich jak limity transakcji gotówkowych i bezgotówkowych, blokady wypłat zagranicznych, blokady transakcji zbliżeniowych. Ciekawe czy architekci nowego systemu "Moje ING" zrobili coś w kierunku bezpieczeństwa, a chodzi o metodę losowego potwierdzenia smsami przelewów internetowych. Zdarzały się sytuacje, że dotychczasowy system nie wymagał hasła SMS przy przelewie wykonywanym po raz pierwszy na dany rachunek, natomiast żądał wpisania kodu przy przelewach wzorcowych a nawet własnych !!! Podsumowując zmiany kosmetyczne na gorsze, ograniczenie funkcjonalności, ale przecież zespół kilkunastu ludzi się napracował, opłacono badania, a klient się przyzwyczai ... albo zmieni bank.

sud1
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
61
27
29-11-2015
Wiadomość 26 z 1 332 (38 185 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Jeszcze jedna sprawa na temat nowego systemu transakcyjnego banku: na jakiej podstawie bank gromadzi informacje na temat moich wydatków miesięcznych i rocznych, bo nie ma wątpliwości, że jeśli mam podawane takie dane na stronie startowej, to są one zapisywane w sytemie banku ?

Odpowiedz
0 Lajków
sud1
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
61
27
29-11-2015
Wiadomość 27 z 1 332 (38 180 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


franeloo napisali:
A mnie tam się podoba nowy wygląd - ale na początku zauważyłem jednak, wielką, największą wadę: NIE MOŻE POBRAĆ DANYCH., stąd serwis jest nieużyteczny.
http://screenshooter.net/102535344/29_11_2015__11_57_04

Doprecyzuj jakich danych nie możesz pobrać z nowej bankowości internetowej?





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 28 z 1 332 (38 080 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@Stonish W Historii transakcji, w szczegółach danej płatności możesz zmienić kategorię transakcji lub wykluczyć ją z analizy wydatków. W Moje ING udoskonalimy takie rozwiązanie jak finansometr, aby łatwiej zarządzać swoimi finansami. Sugestie zanotowaliśmy.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 29 z 1 332 (38 033 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Drogi ING, "nie idźcie tą drogą"!

Kafelki, bąbelki, wodotryski.... To jest w końcu BANK czy fejsbunio dla gimbusiarni?!?

Dopiero co uciekliśmy z żoną z mSyfu, bo z tego ich "nowego świetnego systemu" NIE DA się normalnie korzystać - a mieli chyba najlepszy na rynku. Jeśli już naprawdę bardzo musicie, to albo zostawcie stary interfejs bezterminowo (nie jest idealny, ale da się z nim pokojowo żyć) albo zróbcie w tym nowym również coś dla normalnych ludzi... Bo po pierwszym kontakcie z "nowym lepszym" czym prędzej odszukałem przycisk "Wróć do starego systemu" i obawiam się, że za rok znów będziemy z żoną szukać nowego banku...

Saszka
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
14
16
30-11-2015
Wiadomość 30 z 1 332 (38 031 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy