Odpowiedz

kartoteka kontrahentów i przelewy wzorcowe

Witam,

potrzebuję pilnie pomocy, jak w ING Business założyć odbiorcę????

I jak utworzyć przelewy wzorcowe?? zrobiłam to przy okazji tworzenia przelewu, ale nic się nie zapisało Emotikon: Smutny((

Pozdrawiam

Mar

Odpowiedz
0 Lajków
marbol123
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
03-12-2019
Wiadomość 1 z 4 (9 039 wyświetleń)

Re: kartoteka kontrahentów i przelewy wzorcowe

Witaj Emotikon: Szczęśliwy
Bazę kontrahentów możemy utworzyć na dwa sposoby:
- Administracja i narzędzia -> Bazy danych -> Po lewej stronie wybierasz odpowiednią bazę kontrahentów (krajowi, zagraniczni, SWE, Finansowanie handlu). Po wyborze właściwej bazy w prawej części ekranu jest dostępna opcja „Dodaj pozycję”
- W trakcie wypełniania przelewu zaznaczyć opcję „Dodaj kontrahenta do bazy”

Przelewy wzorcowe są tworzone w trakcie tworzenia przelewów – tu również znajduje się pole „Zapisz jako wzorcowy".
Baza jest dostępna Przelewy i wnioski -> po prawej stronie Przelewy wzorcowe.
 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (9 028 wyświetleń)

Re: kartoteka kontrahentów i przelewy wzorcowe

Ten Wasz bank to jeden wielki dramat w kwestii kont dla spółek!!! Durnego zwykłego przelewu nie można normalnie zrobić. ***yliard uprawnień, list, grup. Potrzebuje puścić przelew na cito - nie da rady jak w normalnym banku. Jestem jedynym użytkownikim, mam wszystkie uprawnienia - ''nie możesz wpisać rachunku , nie możdesz tego , srego - nie masz uprawnień''. Nie mam nawet możliwości dodania kontrahenta według tego co Pani podała. Żegnamy się. Mam dość!!!!!!!!!!

Odpowiedz
0 Lajków
montut2547
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-12-2022
Wiadomość 3 z 4 (4 999 wyświetleń)

Re: kartoteka kontrahentów i przelewy wzorcowe

Przykro nam, że rozważasz zamknięcie konta Emotikon: Smutny Przekazaliśmy Twoją sugestie w temacie działania bankowości internetowej do odpowiedniego zespołu. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 4 z 4 (4 926 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy