Odpowiedz

kartoteka kontrahentów i przelewy wzorcowe

Witam,

potrzebuję pilnie pomocy, jak w ING Business założyć odbiorcę????

I jak utworzyć przelewy wzorcowe?? zrobiłam to przy okazji tworzenia przelewu, ale nic się nie zapisało Emotikon: Smutny((

Pozdrawiam

Mar

Odpowiedz
0 Lajków
marbol123
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
03-12-2019
Wiadomość 1 z 4 (9 045 wyświetleń)

Re: kartoteka kontrahentów i przelewy wzorcowe

Witaj Emotikon: Szczęśliwy
Bazę kontrahentów możemy utworzyć na dwa sposoby:
- Administracja i narzędzia -> Bazy danych -> Po lewej stronie wybierasz odpowiednią bazę kontrahentów (krajowi, zagraniczni, SWE, Finansowanie handlu). Po wyborze właściwej bazy w prawej części ekranu jest dostępna opcja „Dodaj pozycję”
- W trakcie wypełniania przelewu zaznaczyć opcję „Dodaj kontrahenta do bazy”

Przelewy wzorcowe są tworzone w trakcie tworzenia przelewów – tu również znajduje się pole „Zapisz jako wzorcowy".
Baza jest dostępna Przelewy i wnioski -> po prawej stronie Przelewy wzorcowe.
 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (9 034 wyświetleń)

Re: kartoteka kontrahentów i przelewy wzorcowe

Ten Wasz bank to jeden wielki dramat w kwestii kont dla spółek!!! Durnego zwykłego przelewu nie można normalnie zrobić. ***yliard uprawnień, list, grup. Potrzebuje puścić przelew na cito - nie da rady jak w normalnym banku. Jestem jedynym użytkownikim, mam wszystkie uprawnienia - ''nie możesz wpisać rachunku , nie możdesz tego , srego - nie masz uprawnień''. Nie mam nawet możliwości dodania kontrahenta według tego co Pani podała. Żegnamy się. Mam dość!!!!!!!!!!

Odpowiedz
0 Lajków
montut2547
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-12-2022
Wiadomość 3 z 4 (5 005 wyświetleń)

Re: kartoteka kontrahentów i przelewy wzorcowe

Przykro nam, że rozważasz zamknięcie konta Emotikon: Smutny Przekazaliśmy Twoją sugestie w temacie działania bankowości internetowej do odpowiedniego zespołu. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 4 z 4 (4 932 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Błąd przy zakładaniu celu oszczędnościowego

Przy próbie założenia celu oszczędnościowego, po potwierdzeniu danych, pojawia się komunikat Błąd wczytywania danych Spróbuj ponownie później. Taka sytuacja ma miejsce od dłuższego czasu, zarówno w ba

...

20-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Sytuacja się zmienia, dlatego odgrzebię temat. Jak to wygląda w kwietniu 2024? Na pewno są tutaj osoby, które korzystają.

 

Mam konto na Revolucie w złotówkach i doładowuję je:

- z karty ING (podejrzewam

...

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy