Odpowiedz

kartoteka kontrahentów i przelewy wzorcowe

Witam,

potrzebuję pilnie pomocy, jak w ING Business założyć odbiorcę????

I jak utworzyć przelewy wzorcowe?? zrobiłam to przy okazji tworzenia przelewu, ale nic się nie zapisało Emotikon: Smutny((

Pozdrawiam

Mar

Odpowiedz
0 Lajków
marbol123
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
03-12-2019
Wiadomość 1 z 4 (9 009 wyświetleń)

Re: kartoteka kontrahentów i przelewy wzorcowe

Witaj Emotikon: Szczęśliwy
Bazę kontrahentów możemy utworzyć na dwa sposoby:
- Administracja i narzędzia -> Bazy danych -> Po lewej stronie wybierasz odpowiednią bazę kontrahentów (krajowi, zagraniczni, SWE, Finansowanie handlu). Po wyborze właściwej bazy w prawej części ekranu jest dostępna opcja „Dodaj pozycję”
- W trakcie wypełniania przelewu zaznaczyć opcję „Dodaj kontrahenta do bazy”

Przelewy wzorcowe są tworzone w trakcie tworzenia przelewów – tu również znajduje się pole „Zapisz jako wzorcowy".
Baza jest dostępna Przelewy i wnioski -> po prawej stronie Przelewy wzorcowe.
 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
424
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (8 998 wyświetleń)

Re: kartoteka kontrahentów i przelewy wzorcowe

Ten Wasz bank to jeden wielki dramat w kwestii kont dla spółek!!! Durnego zwykłego przelewu nie można normalnie zrobić. ***yliard uprawnień, list, grup. Potrzebuje puścić przelew na cito - nie da rady jak w normalnym banku. Jestem jedynym użytkownikim, mam wszystkie uprawnienia - ''nie możesz wpisać rachunku , nie możdesz tego , srego - nie masz uprawnień''. Nie mam nawet możliwości dodania kontrahenta według tego co Pani podała. Żegnamy się. Mam dość!!!!!!!!!!

Odpowiedz
0 Lajków
montut2547
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-12-2022
Wiadomość 3 z 4 (4 969 wyświetleń)

Re: kartoteka kontrahentów i przelewy wzorcowe

Przykro nam, że rozważasz zamknięcie konta Emotikon: Smutny Przekazaliśmy Twoją sugestie w temacie działania bankowości internetowej do odpowiedniego zespołu. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 4 z 4 (4 896 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy