Odpowiedz

Funkcja dla osób prowadzących działalność

Dzień dobry

 

Piszę w sprawie rozważenia wprowadzenia następującej funkcji, która ułatwi rozliczenia konta firmowego.

 

Wystarczy, aby każdą operację w historii transakcji można było oznaczyć jako rozliczoną i np. podświetlałaby się wtedy w systemie na zielono na całej długości paska, wtedy łatwiej jest kontrolować transakcje w firmie, które zostały już rozliczone, a które nie.

 

Ewentualnie dodanie opcji notatki, aby można było np. opisać daną transakcję np. numerem faktury, czasami płatności są realizowane przez bramki płatności i nie zawsze po czasie da się zorientować czego ona dotyczyła.

Odpowiedz
0 Lajków
uzytkownik234
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
10-01-2018
Wiadomość 1 z 2 (1 998 wyświetleń)

Re: Funkcja dla osób prowadzących działalność

Dziękuję za Twoją sugestię w tej sprawie. Przekazałam ją do odpowiedniego zespołu- przeanalizujemy to. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 932 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Witaj,
w najbliższym czasie nie planujemy wdrażać kodów QR. Przekazałam Twoją sugestię do właściwego zespołu.

 

Udostępniliśmy jednak opcję "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", która pozwoli Ci szyb

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy