Odpowiedz

Zmiana wyglądu panelu moje ing.

Witam. Słyszałem o zaplanowanej zmianie wyglądu panelu moje ing i być może też strony logowania. I od razu nasuwa mi się stwierdzenie, że lepsze jest wrogiem dobrego. Dlaczego koniecznie chcecie co jakiś czas generować sobie i innym problemy? Zawsze po takich "ulepszeniach" coś dziwnie przestaje działać denerwując użytkowników i powodując lawinę postów na forach. Poza tym ludzie się przyzwyczajają i mimo wszystko pewne rzeczy robi się intuicyjnie. Dlatego mogą do głosu dojść nerwy i w konsekwencji błędy. Nie wszyscy użytkownicy mają naście, czy dzieścia lat i jest to dla nich pikuś. Jeśli zmiany będą daleko idące z pseudo zabezpieczeniami uniemożliwiającymi niektórym osobom korzystanie z bankowości internetowej, to uważam taką formę aktualizacji za porażkę.

Contras
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
1
19-05-2022
Wiadomość 1 z 10 (4 630 wyświetleń)

Re: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

Wprowadzamy zmiany, bo chcemy jeszcze bardziej ułatwić naszym klientom codzienne zarządzanie finansami. Przede wszystkim udostępnimy większą możliwość personalizacji Mojego ING. Strona logowania w przeglądarce również będzie bardziej przejrzysta i łatwiejsza w obsłudze. Mamy nadzieję, że zmiany przypadną Ci do gustu Emotikon: Szczęśliwy 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
137
20
02-09-2021
Wiadomość 2 z 10 (4 560 wyświetleń)

Re: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

Tylko, żeby się dało zalogować z dotychczasowych normalnych wersji przeglądarek równiez opensoursowych, a nie tych jedynie słusznych najnowszych wersji, które więcej psują i mieszają w psychice niż pożytku wprowadzają. Przypominam niedawne posty z trudnościami w logowaniu.

Odpowiedz
0 Lajków
Contras
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
1
19-05-2022
Wiadomość 3 z 10 (4 550 wyświetleń)

Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

Witam. Zmiana wizualna jak najbardziej na plus, ale ... mam ekran o przekątnej 21:9 i przesunięcie strony logowania na sam brzeg lewej strony powoduje dyskomfort ... tym bardziej, że przy wpisywaniu hasła jest już umieszczone centralnie.
Mam jeszcze jeden bug a mianowicie mam obecnie dwa BLIKI, jeden aktywny a drugi oczekujący na aktywacje.
Odpowiedz
0 Lajków
Radecki
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
9
25-09-2018
Wiadomość 4 z 10 (3 580 wyświetleń)

Re: Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

Zgłosiliśmy kłopot z blikiem do IT. Prosimy, napisz nam, z jakiego dokładnie telefonu korzystasz i jaką masz wersję systemu. Sprawdzimy to.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 5 z 10 (3 541 wyświetleń)

Re: Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

iPone 13 Pro, iOS 17.1.1. W przeglądarce wygląda to tak samo, screen w załączniku. 

Odpowiedz
0 Lajków
Radecki
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
9
25-09-2018
Wiadomość 6 z 10 (3 512 wyświetleń)

Re: Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

Już myślałem, że nie będzie problemów, ale nie. Jak mówię lepsze jest wrogiem dobrego. Nie mogę poprawnie wpisać nr konta robiąć przelew. Zrobiliście podział na segmenty liczbowe. Dwie pierwsze, przerwa, cztery, przerwa itd. Po co? Teraz wystepują u mnie przekłamania. Kursor przeskakuje i wraca z inną liczbą. Oczywiście tak się dzieje tylko w banku ING, bo tam są najlepsi informatycy, którzy żądają najaktualniejszych przeglądarek i wymuszają na ludziach ciągłesiedzenie przed kompem i czekanie na nowa aktualizację, a potem na jej zainstalowanie. Działało to dobrze, więc po co zmieniać toco jest dobre. Jak podajemy komuś nr konta to ze spacjami? Weźcie się ogarnijcie. To jest do poprawy!

Odpowiedz
0 Lajków
Contras
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
1
19-05-2022
Wiadomość 7 z 10 (2 368 wyświetleń)

Re: Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

A jeszcze jedno. Ile jest rubryk w pismach urzędowych do podawania nr konta? Stosujemy tam spacje? Nie ulepszajcie na siłę tego, co nie potrzeba. Może PESEL też podzielicie?

Odpowiedz
0 Lajków
Contras
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
1
19-05-2022
Wiadomość 8 z 10 (2 360 wyświetleń)

Re: Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

Zapisaliśmy Twoje uwagi w temacie funkcjonalności Mojego ING. Jeśli podczas wpisywania numeru konta pojawia się kłopot, przeskakuje kursor, daj nam proszę znać na czacie przez Moje ING.
Zapiszemy zgłoszenie w tej sprawie na podstawie danych. Przekażemy je do specjalistów z działu technicznego z prośbą o analizę sytuacji

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
532
120
04-09-2015
Wiadomość 9 z 10 (2 272 wyświetleń)

Re: Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

[ Edytowane ]

Przecież ja i wszyscy wiedzą jaka będzie odpowiedź: Zauktualizuj przeglądarkę i system do najnowszej wersji. Najlepiej windows 11. Przeskanuj system, bo możesz mieć wirusa. Mam rację?Tylko wczoraj na olx nie mogłem wejść z windows 10pro i najnowszego edge (badziew oczywiście). Komunikat: wykryliśmy, że korzystasz z nieaktualnej wersji przeglądarki. Żenada. Pamiętacie piosenkę Wojciecha Młynarskiego? Mniej więcej szło: "co by tu jeszcze sp......ć panowie?

Odpowiedz
0 Lajków
Contras
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
1
19-05-2022
Wiadomość 10 z 10 (2 163 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Przejecie konta POMOCY!!!

Przykro nam, że Cię to spotkało. W tej sprawie skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem +48 32 357 00 69. Specjaliści w sprawach związanych z bezpieczeństwem dostępni są przez cały czas. 

29-04-2024
Re.: Przejecie konta POMOCY!!!

Stało się to przed chwilą!!!!

 

29-04-2024
Przejecie konta POMOCY!!!

Witam pilnie potrzebuje pomocy poniedziałek ktoś włamał się na moje konto zmienił nr.tel i hasło do logowania proszę pilnie o pomoc!!

29-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy