09-12-2023 23:09
Dzień dobry.
Patrzę na tabelę opłat i wychodzi mi na to, że złożenie zgody jest darmowe. Nie widzę także aby była pobierana opłata za dostarczenie zgody do odbiorcy przez bank. Same wykonanie transakcji także jest darmowe. Coś przeoczyłem, czy faktycznie brak opłat za tę funkcjonalność? Bo coś mi się kojarzy, że np. do Play można było tylko pocztą wysłać i wtedy bank pobierał opłaty. Ale nie wiem czy mi się przyśniło, czy faktycznie teraz tego znaleźć nie mogę.
Pozdrawiam
11-12-2023 09:57
Dzień dobry,
nie pobieramy opłat z polecenie zapłaty.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026