Odpowiedz

Re: Re.: Zmiana numeru telefonu

Nie powinno to tak wyglądać. Proszę, zadzwoń do nas pod numer 32 357 00 69. Sprawdzimy, dlaczego nie otrzymujesz kodu autoryzacyjnego, jeśli zmieniłeś numer telefonu w oddziale.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 31 z 37 (5 867 wyświetleń)

Re.: Zmiana numeru telefonu

512610565
Moja córka zgubła mi kartę sim i nie mogę się zalogować do aplikacji mobilnej nie wiem jak się zmienia numer telefonu
Odpowiedz
0 Lajków
sylszc2171
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
11-02-2022
Wiadomość 32 z 37 (5 073 wyświetleń)

Zmiana numeru telefonu

512610565
Moja córka zgubła mi kartę sim i nie mogę się zalogować do aplikacji mobilnej nie wiem jak się zmienia numer telefonu
Odpowiedz
0 Lajków
sylszc2171
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
11-02-2022
Wiadomość 33 z 37 (5 073 wyświetleń)

Re: Zmiana numeru telefonu

Numer telefonu do otrzymywania kodów autoryzacyjnych powinieneś zmienić w zakładce Dane i ustawienia/Bezpieczeństwo. Ta opcja jest dostępna tylko jeśli masz dostęp do poprzedniego numeru telefonu.
W sytuacji jeśli nie masz poprzedniego numeru, najszybciej będzie jak przyjdziesz do naszego oddziału. Na miejscu wprowadzimy zmiany do naszego systemu Emotikon: Szczęśliwy 

Drugą możliwością jest zamówienie koperty z kodem aktywującym. Wysyłamy ją do 14 dni na adres korespondencyjny. Przez ten czas nie będziesz miał jednak dostępu do swojej bankowości, ponieważ będzie zablokowana.
Jak tylko koperta z kodem do Ciebie dotrze, na jej podstawie będziesz mógł zmienić numer telefonu.
Kopertę z kodem możesz zamówić w ostatnim kroku wniosku o zmianę hasła, który możesz znaleźć w naszym centrum pomocy https://www.ing.pl/indywidualni/bankowosc-internetowa/centrum-pomocy.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 34 z 37 (5 056 wyświetleń)

Re.: Zmiana numeru telefonu

Jestem klientem banku. W tej chwili jestem na Ukrainie. Numer polskiego operatora już nie działa, bo od dawna nie jest używany. Nie mogę wejść do bankowości internetowej, ponieważ po podaniu loginu i hasła muszę wpisać kod z SMS-a, który w związku z tym nie trafia na mój telefon. Jak zmienić numer telefonu powiązany z bankowością internetową na numer ukraińskiego operatora?

Odpowiedz
0 Lajków
Ihor1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
24-09-2022
Wiadomość 35 z 37 (4 746 wyświetleń)

Re: Zmiana numeru telefonu

W tym przypadku konieczna będzie tylko wizyta w oddziale Banku ING.

 

Prawdopodobnie nie możesz się zalogować w przeglądarce na stronie internetowej jak i w aplikacji, a nawet osoby, które mogły się zalogować albo korzystają z bankowości internetowej i chcą zmienić numer autoryzacyjny na nowy, pierwsze potwierdzenie i tak przyjdzie na stary numer telefonu a dopiero później na nowy gdy poprawnie wpiszemy kod z tego pierwszego numeru.

 

Dla osób zmieniających numer telefonu na nowy – pierwsza zasada jest taka, aby przed rezygnacją lub planowaniem zmiany starego numeru telefonu na nowy trzeba go wykorzystać w tym właśnie celu jeśli jeszcze jest czynny lub przedłużyć jego ważność jeśli się nadal da, do otrzymania kodu z bankowości internetowej, aby system mógł zatwierdzić na stronie internetowej lub w aplikacji wprowadzony nowy numer telefonu do autoryzacji, gdy się go zgubiło lub jest już nieaktywny pozostaje jedynie wizyta w tym właśnie banku.

Odpowiedz
0 Lajków
Wolny
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
06-10-2017
Wiadomość 36 z 37 (4 712 wyświetleń)

Re: Re.: Zmiana numeru telefonu

@Ihor1, zerknij proszę na odpowiedź @ŁukaszW, która znajduje się nad Twoim postem. Możesz skorzystać z rozwiązania z jednorazowym kodem aktywacyjnym Emotikon: Szczęśliwy W przypadku gdy chciałbyś zaktualizować jeszcze swój adres do korespondencji w naszym banku, możesz to zrobić telefonicznie +48 32 357 00 69 (infolinia jest całodobowa). Adres zaktualizuj przed zamówieniem kodu Emotikon: Szczęśliwy


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
559
122
19-03-2018
Wiadomość 37 z 37 (4 709 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy