Odpowiedz

Zmiana Numeru telefonu

Witam potrzebuje pomocy. Zakladajac konto podalem nr tel512...... Niestety zgubilem ten nr i aktualnie mam inny. Logujac sie do ing haslo do zalogowania zostalo wyslane na nie aktualny nr. GDZIE MOGE ZMIENIC NUMER TELEFONU NA AKTUALNY JESZCZE PRZED ZALOGOWANIEM??? Dziekuje za pomoc...
Odpowiedz
0 Lajków
Kuki861117
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
05-11-2017
Wiadomość 1 z 5 (10 207 wyświetleń)

Re.: Zmiana Numeru telefonu

Na pewno jest taka możliwość w dowolnym oddziale Banku.
jakubus03
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
3
04-11-2017
Wiadomość 2 z 5 (10 204 wyświetleń)

Re.: Zmiana Numeru telefonu

Każdy Użytkownik zarejestrowany ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, a także prawo ich poprawiania i żądania ich usunięcia. W tym celu należy się zwrócić pisemnie do Banku na adres: ING Bank Śląski ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice lub wysłać wiadomość pocztą elektroniczną na adres: spolecznosc@ingbank.pl. SAM SIE ZAPYTAL SAM ODPOWIEDZIAŁ😀
Odpowiedz
0 Lajków
Kuki861117
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
05-11-2017
Wiadomość 3 z 5 (10 185 wyświetleń)

Re.: Zmiana Numeru telefonu

Numer telefonu do kodów autoryzacyjnych nie jest w całości przez nas podawany (na infolinii i przez bankowość internetową), ze względu na bezpieczeństwo danych. Tak jak wspomniał @jakubus03 numer telefonu do kodów zmienisz w dowolnym oddziale naszego banku.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 4 z 5 (10 144 wyświetleń)

Re.: Zmiana Numeru telefonu

 
Odpowiedz
0 Lajków
paulinamisiak98
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
11-05-2018
Wiadomość 5 z 5 (8 176 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy