Odpowiedz

Zmiana Numeru telefonu

Witam potrzebuje pomocy. Zakladajac konto podalem nr tel512...... Niestety zgubilem ten nr i aktualnie mam inny. Logujac sie do ing haslo do zalogowania zostalo wyslane na nie aktualny nr. GDZIE MOGE ZMIENIC NUMER TELEFONU NA AKTUALNY JESZCZE PRZED ZALOGOWANIEM??? Dziekuje za pomoc...
Odpowiedz
0 Lajków
Kuki861117
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
05-11-2017
Wiadomość 1 z 5 (10 254 wyświetleń)

Re.: Zmiana Numeru telefonu

Na pewno jest taka możliwość w dowolnym oddziale Banku.
jakubus03
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
3
04-11-2017
Wiadomość 2 z 5 (10 251 wyświetleń)

Re.: Zmiana Numeru telefonu

Każdy Użytkownik zarejestrowany ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, a także prawo ich poprawiania i żądania ich usunięcia. W tym celu należy się zwrócić pisemnie do Banku na adres: ING Bank Śląski ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice lub wysłać wiadomość pocztą elektroniczną na adres: spolecznosc@ingbank.pl. SAM SIE ZAPYTAL SAM ODPOWIEDZIAŁ😀
Odpowiedz
0 Lajków
Kuki861117
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
05-11-2017
Wiadomość 3 z 5 (10 232 wyświetleń)

Re.: Zmiana Numeru telefonu

Numer telefonu do kodów autoryzacyjnych nie jest w całości przez nas podawany (na infolinii i przez bankowość internetową), ze względu na bezpieczeństwo danych. Tak jak wspomniał @jakubus03 numer telefonu do kodów zmienisz w dowolnym oddziale naszego banku.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 4 z 5 (10 191 wyświetleń)

Re.: Zmiana Numeru telefonu

 
Odpowiedz
0 Lajków
paulinamisiak98
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
11-05-2018
Wiadomość 5 z 5 (8 223 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy