Odpowiedz

Zabezpieczenie portalu transakcyjnego ING.

Witam, bardzo fajną rzeczą którą ING mogłoby (a nawet powinno) skopiować od TM Usługi Bankowe to autoryzacja mobilna podczas logowania. W TMUB, klient logując się do portalu transakcyjnego, podaje: swój login oraz hasło, po czym logowanie autoryzuje aplikacją mobilną. Klient ma tam wiele możliwości zabezpieczeń do wyboru np:

- podaje tylko login i autoryzuje aplikacją (brak hasła)

- podaje login i hasło (brak autoryzacji mobilnej)

- podaje login, hasło (maskowane lub niemaskowane) i autoryzuje aplikacją.

 

Testowałem już wszelkie portale transakcyjne różnych banków i uważam, że pod tym względem TMUB ma najbardziej zabezpieczony portal transakcyjny ze wszystkich dostępnych banków w Polsce. To samo powinno mieć ING. Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
MreaperS
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
57
7
12-06-2017
Wiadomość 1 z 2 (3 782 wyświetleń)

Re: Zabezpieczenie portalu transakcyjnego ING.

[ Edytowane ]

Dzięki za sugestię Emotikon: Mrugający Dałem znać komu trzeba, żeby zerknął na Twoją podpowiedź. Weźmiemy to pod uwagę i zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Edit: obecnie nie planujemy.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
231
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 660 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapytanie na temat generowania PIT-5L w ING KSIĘGOWOŚĆ przy zmianie formy opodatkowania od 1 styczni

witam, zmieniłem formę opodatkowania miałem w 2025 roku ryczałt obecnie od 1 stycznia mam podatek lliniowy i podczas generowania w programie PIT-5L za miesiąc luty 2026 widnieje mi kwota w pozycji "Sk

...

16-05-2026
Re: Limit darmowych wejść Priority Pass

Zgadza się, obecnie za każde wejście pobierana jest opłata w wysokości 32 USD.

16-05-2026
Re: Długa analiza - refinansowanie kredytu + remont

Każdy wniosek kredytowy rozpatrujemy indywidualnie, trudno jest nam się odnieść do konkretnego wniosku tutaj. Zachęcamy do kontaktu z doradcą, który taki wniosek przyjmował. 

16-05-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy