Bankowość internetowa

Odpowiedz
Highlighted

Tworzenie/podgląd lokat - wyświetlanie zysku dla lokaty

Myślę, że fajną opcją byłoby dodanie w Waszej aplikacji informacji o zysku z lokaty przy jej zakładaniu oraz podglądzie. Samodzielne obliczanie dokładnego zysku dla lokaty bywa kłopotliwe (bo wymaga najpierw policzenia dokładnej ilości dni); podobnie kalkulatory w popularnych serwisach finansowych wyświetlają również tylko przybliżoną kwotę zysku.

Moglibyście pójść nawet o krok dalej... Ja po założeniu lokaty zakładam sobie zawsze przypomnienie w kalendarzu (od Gmail'a), gdzie podaję dodatkowo kwotę, oprocentowanie, czas lokaty i spodziewany zysk - tak na wszelki wypadek, gdyby bank się pomylił. Emotikon: Szczęśliwy Moglibyście dodać taką opcję, po wybraniu której aplikacja wysyłałaby/tworzyłaby taki event samodzielnie.
arek
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
35
30
27-12-2015
Wiadomość 1 z 2 (13 142 wyświetleń)

Re.: Tworzenie/podgląd lokat - wyświetlanie zysku dla lokaty

Dziękuję za przekazaną sugestię. Rozważymy to. 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
138
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (13 102 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Dziękuję za informację i liczę, że w niedługim czasie pojawią się możliwości płacenia zegarkami Samsung z systemem Tizen. Pozdrawiam.

23-09-2020
Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Przekazałem Twoją sugestię do osób zajmujących się rozwojem naszej bankowości mobilnej. W najbliższej przyszłości nie mamy jednak takich planów. Jeżeli coś się zmieni, to damy znać.

23-09-2020
Problem ze zmianą wizerunku karty

Witam,

od jakiegoś czasu mam problem ze zmianą wizerunku karty, za każdym razem pojawia się komunikat "Nie udało się pobrać danych". Karta nie traci ważności. Co jeszcze może być przeszkodą?

23-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy