Bankowość internetowa

Odpowiedz

Tworzenie/podgląd lokat - wyświetlanie zysku dla lokaty

Myślę, że fajną opcją byłoby dodanie w Waszej aplikacji informacji o zysku z lokaty przy jej zakładaniu oraz podglądzie. Samodzielne obliczanie dokładnego zysku dla lokaty bywa kłopotliwe (bo wymaga najpierw policzenia dokładnej ilości dni); podobnie kalkulatory w popularnych serwisach finansowych wyświetlają również tylko przybliżoną kwotę zysku.

Moglibyście pójść nawet o krok dalej... Ja po założeniu lokaty zakładam sobie zawsze przypomnienie w kalendarzu (od Gmail'a), gdzie podaję dodatkowo kwotę, oprocentowanie, czas lokaty i spodziewany zysk - tak na wszelki wypadek, gdyby bank się pomylił. Emotikon: Szczęśliwy Moglibyście dodać taką opcję, po wybraniu której aplikacja wysyłałaby/tworzyłaby taki event samodzielnie.
arek
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
35
30
27-12-2015
Wiadomość 1 z 2 (13 202 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Tworzenie/podgląd lokat - wyświetlanie zysku dla lokaty

Dziękuję za przekazaną sugestię. Rozważymy to. 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
138
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (13 162 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zwiększenie kredytu hipotecznego

Jeśli korzystasz z kredytu hipotecznego na budowę domu albo remont i zabrakło Ci środków, to możesz zawnioskować o jego zwiększenie. Taka możliwość jest do końca okresu budowlanego.
W innych przypadkac

...

26-09-2020
Re: Kredyt hipoteczny na działkę rolną z warunkami zabudowy

Dzień dobry, 

gwarancji dać nie możemy, ale możesz złożyć wniosek na zakup tej działki, jeśli zostały wydane warunki zabudowy lub jak wspomniałaś Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego ded

...

26-09-2020
Re.: Kredyt gotówkowy dla zadłużonych

Provident ma (teoretycznie) 30 dni na aktualizację danych w BIK w przypadku spłaty pożyczki. Nie jest to regułą aby pozabankowe pożyczki wywiązywały się sumiennie z tego obowiązku. Po spłacie pożyczki...

26-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy