Bankowość internetowa

Odpowiedz

Tworzenie/podgląd lokat - wyświetlanie zysku dla lokaty

Myślę, że fajną opcją byłoby dodanie w Waszej aplikacji informacji o zysku z lokaty przy jej zakładaniu oraz podglądzie. Samodzielne obliczanie dokładnego zysku dla lokaty bywa kłopotliwe (bo wymaga najpierw policzenia dokładnej ilości dni); podobnie kalkulatory w popularnych serwisach finansowych wyświetlają również tylko przybliżoną kwotę zysku.

Moglibyście pójść nawet o krok dalej... Ja po założeniu lokaty zakładam sobie zawsze przypomnienie w kalendarzu (od Gmail'a), gdzie podaję dodatkowo kwotę, oprocentowanie, czas lokaty i spodziewany zysk - tak na wszelki wypadek, gdyby bank się pomylił. Emotikon: Szczęśliwy Moglibyście dodać taką opcję, po wybraniu której aplikacja wysyłałaby/tworzyłaby taki event samodzielnie.
arek
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
30
27-12-2015
Wiadomość 1 z 2 (18 413 wyświetleń)

Re.: Tworzenie/podgląd lokat - wyświetlanie zysku dla lokaty

Dziękuję za przekazaną sugestię. Rozważymy to. 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
140
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (18 373 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ubezpieczenie na życie

Saldo zadłużenia to kapitał, który jesteś winien bankowi. Jeśli wypłacasz kredyt w transzach - po wypłacie każdej transzy saldo zadłużenia się zwiększa i zwiększa się też składka ubezpieczenia. Późnie

...

30-07-2021
Numer cvv/cvc karta Visa

Witam, zamówiłam sobie kartę Visa, gdyż przez jakiś czas nie miałam. Mam stary telefon na którym nie działa aplikacja ING ale działa Google Pay. Chciałam płacić kartą przez NFC. Niestety w aplikacji I...

30-07-2021
ubezpieczenie na życie

Do kredytu hipotecznego wziąłem ubezpieczenie na życie opcja życie plus. Składka wyliczana jest : 0,035% x saldo zadłużenia kredytu w dniu płatności raty kredytu. Pożyczam 250 000zł. Całość do spłaty ...

30-07-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy