29-01-2020 18:16
Mam problem z założeniem profilu zaufanego poprzez bankowość internetową. Podczas zakładania profilu strona banku wyświetla komunikat o niewystarczających danych i zaleca ich sprawdzenie. Mowa tu o numerze dowodu osobistego, dacie jego wystawienia i terminie ważności, adresie zamieszkania, a także oświadczeniu FACTA. Wszystkie dane są prawidłowe, a w dalszym ciągu nie mam możliwości skorzystania z procedury online.
W czym tkwi problem?
30-01-2020 16:44
Trudno nam to tutaj sprawdzić
Częstą przyczyną braku możliwości założenia profilu zaufanego jest niezgodność imion. Na przykład na dowodzie osobistym masz 2 imiona a w naszym systemie masz jedno.
Jeśli w Twojej sytuacji również tak jest, to dane możesz zaktualizować w naszym oddziale.
Mam to samo.
Styczeń i Luty 2024 same odsetki.
W taki sposób nigdy nie spłacę tego kredytu...
Pozdrawiam
10-12-2023
Przecież ja i wszyscy wiedzą jaka będzie odpowiedź: Zauktualizuj przeglądarkę i system do najnowszej wersji. Najlepiej windows 11. Przeskanuj system, bo możesz mieć wirusa. Mam rację?Tylko wczoraj na
... 10-12-2023W okresie rozliczeniowym od 29 do 28 każdego miesiąca masz prawo do jednej darmowej wypłaty z obcego bankomatu (np. Euronet) za pomocą BLIK. Każda następna będzie związana z pobraniem prowizji.
10-12-2023Użytkownik | Liczba Lajków |
---|---|
19 | |
14 | |
11 | |
6 | |
5 |