Odpowiedz

Profil Zaufany

Dzień dobry

Co mam zarobić jeśli około roku czasu temu założyłem profil zaufany i który działał aż nagle ukazał się komunikat żebym uzupełnił dane i profil został zablokowany-nie działa.Wszystkie dane są uzupełnione, dowód osobisty zaniosłem do oddziału ING banku, został zapisany w moich danych prawidłowo,zaktualizowałem wszystko i profil dalej nie działa.Moje pytania w wiadomościach do ING banku nic nie dają- w sensie każą mi dalej aktualizować dane ( ale jakie i ile razy można aktualizować w kółko to samo?).Tym samym nie mogę podpisywać dokumentów elektronicznie.Czy ktoś może w tym pomóc?Dziękuję.

Odpowiedz
0 Lajków
Zimi
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
29-12-2019
Wiadomość 1 z 4 (3 924 wyświetleń)

Re: Profil Zaufany

Jeśli zaktualizowałeś u nas wszystkie dane, a Profil Zaufany nadal nie działa, przypuszczam, że występują jakieś rozbierzności w urzędzie. Sugeruję skontaktować się właśnie z nim. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (3 868 wyświetleń)

Re: Profil Zaufany

Tak,dziękuję.Otrzymałem wiadomość że bank sprawę będzie wyjaśniał i odpowiedz otrzymam do trzech tygodni.

Jeśli mam się skontaktować z urzędem w sprawie profilu zaufanego jak Pani sugeruje to o jaki urząd na przykład chodzi?

O urząd wydający dowody osobiste czy jaki?Bo nadmienię że profil zaufany działał u mnie od roku w ING banku a w tym czasie nie zmieniałem dokumentów,adresów,telefonów itd.Nie bardzo więc rozumiem co i gdzie niby miałbym sprawdzać.

Dziękuję.

Odpowiedz
0 Lajków
Zimi
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
29-12-2019
Wiadomość 3 z 4 (3 862 wyświetleń)

Re: Profil Zaufany

Na początek, możesz spróbować skontaktować się z serwisem Profilu Zaufanego. Sposoby kontaktu z nimi znajdziesz na stronie.

Co do urzędów, z którymi możesz się kontaktować, to są to tzw. punkty potwierdzające - zazwyczaj konsul, naczelnik urzędu skarbowego, wojewoda oraz ZUS. Listę punktów potwierdzających znajdziesz tutaj.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 4 z 4 (3 809 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy