Odpowiedz

Problem z listą transakcji excel/csv

Dzień dobry,

 

Mam problem z listą transakcji ściągniętą ze swojego profilu ING. Po ściągnięciu pliku w formacie CSV część danych została ucięta, a inna część jest niewidoczna, do tego polskie litery zostały zamienione na znaki takie jak %,& itd. Formatowanie pliku do innego rozszerzenia nie pomaga. Czy mogliby Państwo doradzić co zrobić w tej sytuacji? Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Zdjęcie poglądowe w załączniku.

Odpowiedz
0 Lajków
antek017
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
24-02-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 747 wyświetleń)

Re: Problem z listą transakcji excel/csv

W tym przypadku konieczne jest złożenie reklamacji. Możesz to zrobić przez czat dostępny po zalogowaniu do bankowości lub na całodobowej infolinii pod numerem 32 357 00 69. Gdy ją złożysz wyślij nam, proszę, numer tego zgłoszenia w wiadomości prywatnej - przyspieszymy dzięki temu rozwiązanie Twojego problemu. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
90
16
14-12-2020
Wiadomość 2 z 2 (1 684 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
ING pozew cywilny

Witam
Chce pozwać cywilnie ING o bezpodstawne przetwarzanie danych w BIK, konkretnie zapytań, które nie zakończyły się udzieleniem kredytu. Mam już kilka pism przygotowanych przez adwokata, mam dowody ...

24-02-2024
Re: Re.: Wplatomat zatrzymał pieniądze bez księgowania na koncie

Dziękujemy za informację. Przepraszamy za kłopot i  mamy nadzieję, że specjaliści szybko zakończą Twoje zgłoszenie. Tutaj niestety nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym.

23-02-2024
Re: Zapytania kredytowe

Już tyle razy zgłaszałem i nic załączyłem wyroki sądów, pisma z innych banków które usunęły wpisy i nic . Wy robicie problem, a może w łapę chcecie żeby to pokasowac ?

23-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy