Bankowość internetowa

Odpowiedz

Oczekiwanie na login dla konta firmowego (dla oddziału)

[ Edytowane ]

Czy ktoś wie, ile można czekać na SMS z wysyłką danych do konta? Szefostwo założyło konto dla polskiego oddziału firmy i już tydzień czasu czekają na SMS z danymi.

 

Zarzekają się już, że jeśli do wtorku dane się nie pojawią, to niestety ING straci klienta... czy ktoś potrafi odpowiedzieć na pytanie lub przyspieszyć to?

 

Niestety, ludzie na infolinii nie mają pojęcia kiedy takowy login przyjdzie...

Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
187
35
26-09-2016
Wiadomość 1 z 6 (20 413 wyświetleń)

Re.: Oczekiwanie na login dla konta firmowego (dla oddziału)

Chcielibyśmy pomóc, napisz nam czy usługa internetowa ma być do konta korporacyjnego czy firmowego (np. jednoosobowa działalność, spółka cywilna)? Postaramy sę sprawdzić ogólne informacje.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
686
125
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (20 408 wyświetleń)

Re.: Oczekiwanie na login dla konta firmowego (dla oddziału)

Oddział jest założony jako spółka zoo. Dzisiaj na infolinii dostaliśmy informację, że w poniedziałek dadzą znać jaki jest status...

Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
187
35
26-09-2016
Wiadomość 3 z 6 (20 405 wyświetleń)

Re.: Oczekiwanie na login dla konta firmowego (dla oddziału)

SMS z loginem wysyłamy w tym samym czasie, co hasło na adres e-mail.

Prosimy o kontakt ze wsparciem klienta korporacyjnego: 32 357 00 24 lub 801 242 242 (pon.-pt.: 8.00-18.00). Sprawdzimy to.

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
146
04-09-2015
Wiadomość 4 z 6 (20 345 wyświetleń)

Re.: Oczekiwanie na login dla konta firmowego (dla oddziału)

Świetnie, że przychodzi wtedy Emotikon: Szczęśliwy Tylko ile można na niego czekać?

Spróbujemy kontaktu, chociaż obawiam się, że dzwoniliśmy tam i nie pomogli za dużo...
Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
187
35
26-09-2016
Wiadomość 5 z 6 (20 317 wyświetleń)

Re.: Oczekiwanie na login dla konta firmowego (dla oddziału)

Ok... Po 2 tygodniach okazało się, że konto dla oddziału można założyć tylko w oddziale. Przez internet się nie da... Szkoda, że dopiero po takim czasie...
Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
187
35
26-09-2016
Wiadomość 6 z 6 (20 262 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wkład własny do kredytu hipotecznego

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. Na kontakt z osobami zajmującymi się kredytami hipotecznymi możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego

...

27-06-2026
Wkład własny do kredytu hipotecznego

Czy są jakieś szczególne wymagania co do sposobu wpłaty wkładu własnego w przypadku 2 wnioskodawców. Czy przelew może być z kliku kont bankowych oraz ppk. Czy ma znaczenie udział w akcie notarialnym w...

27-06-2026
Utworzenie rachunku bankowego vs upadłość konsumencka

Dzień dobry,

Jestem w trakcie postępowania upadłościowego i chciałabym uzyskać informacje w dwóch kwestiach:

  1. Czy osoba, wobec której ogłoszono upadłość konsumencką i która posiada już rachunek w innym b

...

26-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy