Bankowość internetowa

Odpowiedz

Nie mogę zalogować się ,by sprawdzić stan konta

Nie zaloguję się,ponieważ nie mam podanego nr telefonu w ING.Nie mogę podać nr telefonu do ING,ponieważ nie mogę się zalogować.Nie mogę udać się do oddziału banku ,ponieważ mieszkam za granicą.Nie wiem ,kiedy wrócę do Polski ze względu na sytuację z Covid-19.Co mogę w tej sytuacji zrobić,by zalogować się do Mojego ING?

Odpowiedz
0 Lajków
kazik66
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
22-03-2020
Wiadomość 1 z 4 (4 738 wyświetleń)

Re.: Nie mogę zalogować się ,by sprawdzić stan konta

A przez przeglądarkę próbowałeś? Ja, z racji posiadanych telefonów marki BlackBerry korzystam tylko z wersji webowej i jest ok. Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
BabciaEwa
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
1
22-02-2018
Wiadomość 2 z 4 (4 716 wyświetleń)

Re: Nie mogę zalogować się ,by sprawdzić stan konta

@kazik66 Jeśli przebywasz za granicą i nie masz dostępu do poprzedniego numeru telefonu, na który wysyłamy wiadomości z kodami autoryzacyjnymi, powinieneś zmienić numer. Możesz to zrobić na podstawie koperty z kodem aktywującym. Wysyłamy ją do 14 dni na adres korespondencyjny. Możesz ją zamówić w ostatnim kroku wniosku o zmianę hasła na naszej stronie: https://www.ing.pl/indywidualni/bankowosc-internetowa/centrum-pomocy

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 3 z 4 (4 642 wyświetleń)

Re.: Nie mogę zalogować się ,by sprawdzić stan konta

[ Edytowane ]

@BabciaEwa:
A przez przeglądarkę próbowałeś? Ja, z racji posiadanych telefonów marki BlackBerry korzystam tylko z wersji webowej i jest ok. Pozdrawiam


Próbowałem, nie dało efektu,ale dziękuję za radę.

Odpowiedz
0 Lajków
kazik66
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
22-03-2020
Wiadomość 4 z 4 (4 556 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Błędna obsługa prośby o przelew BLIK

Błąd nie jest po naszej stronie, lecz tak jak słusznie zauważyłeś po stronie mBanku. Według informacji, jakie pozyskaliśmy, zostanie niebawem również poprawiony. Dziękujemy za zgłoszenie.

19-03-2024
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy