04-12-2020 13:11
Ja się zastanawiam co oznaczają słowa: "łączeniem zaległych transakcji".
Moja np. jest to, że ETFa od wczoraj nie mogę sprzedać. Rozumiem, że mi to rozliczą w cenie jaka podałem w reklamacji...
04-12-2020 13:11
No to teraz nie podali...
04-12-2020 13:11
Kupienia czasu i dawania złudnej nadziei , uczą tego na tanich szkoleniach psychologicznych. Lepiej mieć nadzieję i się zawieść jak myśleć jak tu ich zaskarżyć jak byś zareaagował jak byś siędowiedział że dostaniesz dostęp najwcześniej w poniedziałkową sesję???
04-12-2020 13:12
No cóż, jaki DM takie i komunikaty.
04-12-2020 13:12
"kolejny spodziewany termin" ![]()
04-12-2020 13:12
04-12-2020 13:14
Sytuacja wygląda tak:
Jeśli lewarowałeś, to masz sprzedać akcje, gdy wróci możliwość i wystąpić do nich o rekompensatę różnicy między planowaną transakcją, a rzeczywistą.
04-12-2020 13:16 | Edytowano: 04-12-2020 13:17
Dzięki za wczorajszą sprzedaź Orange o godz. 9.20 i kupienie tej samej ilości w dniu dzisiejszym o godz. 13.15
04-12-2020 13:16
"gdy wróci możliwość", a wróci?
04-12-2020 13:16
Jesteśmy na dobrej drodze. ING przeszło ze starań w przywróceniu działania aplikacji do starań w podaniu spodziewanego terminu uruchomienia aplikacji ![]()
Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.
Dziekuje
05-06-2026Tak, dziękuję. Otrzymałem odpowiedź, która jest dla mojej sprawy klasycznym, korporacyjnym "pocałunkiem śmierci":
Dzień dobry,... 05-06-2026
w odpowiedzi na Pana zgłoszenie chcielibyśmy poinformować, że zgłoszenie zo
Tu nie mamy możliwości sprawdzenia dla Ciebie informacji po naszej stronie. Prosimy skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej lub naszą infolinią pod numerem: 32 357 00 69 tam umówimy
... 05-06-2026