04-12-2020 13:18
Z komunikatu wynika również, że moja reklamacja dot. zapisu na IPO PCF dojdzie do skutku bo jest to "zaległa transakcja" którą zgłaszałem, a jak głosi komunikat łączone są teraz zaległe transakcje. Zrobiłem zrzut ekranu tej informacji i w razie czego będę się literalnie trzymał zarówno niedoszłych zaległych transakcji na STC jak i IPO.
04-12-2020 13:18 | Edytowano: 04-12-2020 13:19
Ciekawe czy zacznie działać do poniedziałku. Bo co do dzisiejszej sesji to chyba nie ma co mieć złudzeń.
04-12-2020 13:19
Tak, w poniedziałek wielkanocny ruszy ![]()
04-12-2020 13:32
Nie ma co płakać przed monitorem. Trzeba się zorganizować.
Może protesty przed głównymi siedzibami ING? TV się zainteresuje.
Godzina nieprzypadkowa 17?
04-12-2020 13:34
Eee na takich protestach z teleskopa można dostać. Lepiej poczekać do świąt, może znajdą przyczynę do tego czasu.
04-12-2020 13:41
Świąt Wielkanocnych 2022 roku?
04-12-2020 13:42
Niepokojąca to jest cisza w mediach (WP, TV). Nieprawdaż?
04-12-2020 13:42
04-12-2020 13:43
Ale zwiastuję Wam dobrą nowinę. Podobno Chuck Norris już leci aby wspomóc ambitny plan.
Rodzi się w sercu nadzieja.
04-12-2020 13:43
@kierownik I już Cię lubię.
Tutaj nie widzimy Twojej bankowości. Prosimy, skontaktuj się z naszą infolinią: 32 357 00 69. Sprawdzimy to.
08-06-2026Witam. Mam problem z aktywacja aplikacji. Wpisuje login i PESEL a pisze że jedno i drugie jest niezgodne. I co chodzi ??
08-06-2026