11-03-2017 16:43
Czy planujecie kiedyś wprowadzenie opcji wyłączenia salda karty kredytowej z sumy "Mam" w głównym oknie?
Można wyłączyć wszystkie rachunki z podglądu i sumowania w "Mam", oprócz tego dostepnego salda karty depetowej, czyli tego czego nie mam.
#logikanowegosystemu
Jeżeli odpowiedź brzmi nie, to nie trzeba odpisywać, sam sobie zrobie ctrl+c, ctrl+v:
12-03-2017 15:28
Nie ma możliwości, żeby wyłączyć z tej sekcji kartę kredytową. W ramach przyznanego limitu możesz w każdej chwili skorzystać z pieniędzy. Póki co nie planujemy wprowadzać zmiany. Nie wykluczone, że weźmiemy to pod uwagę w przyszłości.
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
13-03-2017 07:33
I właśnie z tego powodu kartę kredytową mam gdzie indziej.
13-03-2017 07:42
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026