Odpowiedz

wyszukiwarka (nie)moje ING

Gdzieś pochwaliłem wyszukiwarkę w nowym ing. Cofam to.

Nigdy, w żadnej bankowości internetowej, nie straciłem tyle czasu na wyszukanie i zapisanie do pdf grupy przelewów:

1. ing nie wyszukuje po numerze kont ZUS.

2. ing nie wyszukuje po opisie przelewów do zus (np. FGŚP)

3. ing nie umożliwia wyszukiwania z operatorami logicznymi (AND, +)

4. ing nie zapisuje poprawnie do pdf wyszukanych przelewów (np. w pdf lub csv są tylko niektóre ze znalezionych)

5. ing nie drukuje poprawnie widoku wyszukiwania. Np. CTRL+P nie wydrukuje widocznej na ekranie sumy wyszukanych przelewów

6. stary system ing nie wyszukuje wszystkich operacji w danym roku. Trzeba szukać na kilka razy zawężając okres.

I tak dalej.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
dawidt
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
59
36
04-10-2016
Wiadomość 1 z 3 (3 671 wyświetleń)

Re.: wyszukiwarka (nie)moje ING

[ Edytowane ]

Dziękujemy za Twoje uwagi. Proszę, prześlij te informacje wraz z przykładami danych sytuacji przez usługę Moje ING zakładka Wiadomości. Sprawdzimy to. 

 

Na tę chwilę:

Ad. 1  Na historii transakcji po podaniu części bądź całości rachunku następuje wyświetlenie odpowiednich rekordów. Jeżeli tak nie jest, prześlij nam przykład. Najlepiej ze screenami.

Ad. 2 Możesz wyszukać transakcje po np. ZUS, bądź innych danych zawartych w przelewie. Prześlij nam swój przykład ze screenem.

Ad. 3 Działanie wyszukiwarki jest zgode z naszym ustaleniami.

Ad. 4 i 6 Prześlij nam przykłady.

Ad. 5 Zalecamy pobranie listy transakcji, którą później możesz wydrukować.

 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (3 634 wyświetleń)

Re.: wyszukiwarka (nie)moje ING

Juz otrzymałem informację, że "wyszukiwarka działała poprawnie". Oczywiście problem leży po stronei uzytkowaniak tego wspaniałego systemu.

Ad. 1 by wyszukac po numerze rachunku nie wystarczy go skopiować z historii przelewów. Należy jeszcze pousuwać wszystkie spacje.

Ad. 2 niestety nie. Jak pisałem np. próba wyszukania FGŚP nie zwraca wyników

Ad. 3 nie wątpię.

Ad. 4 prześlę.

Ad. 5 jak pisałem w liście transakcji pdf brak wyników podczas gdy na ekranie je wyświetla. Wasz system nie wspiera drukowania z przegladarki i czasem nie potrafi zapisać wyników wyszukiwania do pdf.

Odpowiedz
0 Lajków
dawidt
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
59
36
04-10-2016
Wiadomość 3 z 3 (3 583 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy