Odpowiedz

Mam, a nie mam.

Czy planujecie kiedyś wprowadzenie opcji wyłączenia salda karty kredytowej z sumy "Mam" w głównym oknie?

Można wyłączyć wszystkie rachunki z podglądu i sumowania w "Mam", oprócz tego dostepnego salda karty depetowej, czyli tego czego nie mam.

#logikanowegosystemu

 

Jeżeli odpowiedź brzmi nie, to nie trzeba odpisywać, sam sobie zrobie ctrl+c, ctrl+v:

  • Nowy system tworzyliśmy m.in. w oparciu o badania z użytkownikami. Nadal rozwijamy go. Dlatego każda opinia jest dla nas ważna. Wiemy, że potrzeba czasu, aby poznać nowy system. W Moje ING znajdziesz wiele funkcji, których nie było wcześniej. Są to m.in.: saldo po każdej operacji, wygodna wyszukiwarka, która ułatwia znalezienie konkretnej transakcji, lista transakcji w PDF blablablba
Odpowiedz
0 Lajków
TomekŁ
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
10-12-2016
Wiadomość 1 z 4 (6 662 wyświetleń)

Re.: Mam, a nie mam.

Nie ma możliwości, żeby wyłączyć z tej sekcji kartę kredytową. W ramach przyznanego limitu możesz w każdej chwili skorzystać z pieniędzy. Póki co nie planujemy wprowadzać zmiany. Nie wykluczone, że weźmiemy to pod uwagę w przyszłości.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (6 613 wyświetleń)

Re.: Mam, a nie mam.

I właśnie z tego powodu kartę kredytową mam gdzie indziej.

dawidt
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
59
35
04-10-2016
Wiadomość 3 z 4 (6 557 wyświetleń)

Re.: Mam, a nie mam.

Skoro to faktycznie jedyne rozwiązanie, ja swoją również przeniosę do innego banku.
TomekŁ
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
10-12-2016
Wiadomość 4 z 4 (6 554 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Przeniesienie karty Visa do Google Pay (Portfela)

Sprawa się rozwiązała inaczej. To znaczy skontaktowałem się z producentem telefonu i otrzymałem link do aktualizacji firmware. Niestety aktualizacja wiąże się ze skasowanie całej zawartości telefonu.

...

05-05-2026
Re: List mazalny z banku po spłacie kredytu hipotecznego

Po całkowitej spłacie wysyłamy oświadczenie banku o zgodzie na wykreślenie hipoteki, pełnomocnictwo osoby, która się podpisała na oświadczeniu + odpis z KRS.
Nie wysyłamy gotowego formularza wniosku o

...

05-05-2026
Re: Re.: Co się dzieje z odświeżaniem faktur w KSeF?

Wczoraj nie było zmian nawet po kilku godzinach.

05-05-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy