Bankowość internetowa

Odpowiedz

Konto Maklerskie - Brak możliwości zalogowania

Witam,

 

Od około miesiąca mam problem z logowanem na konto maklerskie z mojego komputera. W momencie kliknięcia na stronie "konto maklerskie" następuje wylogowanie z konta ING. Dodam, że do obsługi konta używam Chrome. Ta sytuacja zmusiła mnie do zakupu/sprzedaży akcji na telefonie komórkowym co jest bardzo niewygodne i na dłuższą metę bardzo frustrujące.

Co ciekawe na innych komputerach moje konto działa prawidłowo. Od miesiąca nie udało mi się ani razu zalogować z komputera prywatnego do modułu ING Makler. Dodam, że problem pojawia się zarówno Chrome, jak i Internet Explorer oraz Mozzilla.

 

Czy ktoś miał podobny problem? Na forum nie znalazłem podobnego tematu.

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
AdamKor
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
27-07-2020
Wiadomość 1 z 4 (2 703 wyświetleń)

Re.: Konto Maklerskie - Brak możliwości zalogowania

Najpierw spróbuj w Google Chrome w historii przeglądania wyczyścić: "pliki cookie i inne dane witryn". Jak to nie pomoże, zaloguj się na tej samej przeglądarce w trybie incognito: "Nowe okno incognito". Jeśli to nie rozwiąże problemu z logowaniem do modułu Makler najlepiej zadzwoń na infolinię biura maklerskiego nr 32 357 00 32 lub 801 127 301 - infolinia dostępna jest w dni robocze w godzinach od 8:00 do 18:00.
Odpowiedz
0 Lajków
PawełH
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
88
19
15-06-2020
Wiadomość 2 z 4 (2 680 wyświetleń)

Re.: Konto Maklerskie - Brak możliwości zalogowania

Dziekuje za odpowiedz. Niestety probowalem juz w/w rozwiazan lacznie z przeinstalowaniem przegladarki. Co ciekawe infolinia chyba nie przewiduje problemow technicznych poniewaz nie ma takowych do wyboru podczas polaczenia. Prawdopodobnie musze sie skontaktowac bezposrednio z maklerem (?). 

Odpowiedz
0 Lajków
AdamKor
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
27-07-2020
Wiadomość 3 z 4 (2 671 wyświetleń)

Re.: Konto Maklerskie - Brak możliwości zalogowania

Mamy jedną infolinię maklerską dla wszystkich spraw. Dzwoniąc do nas najlepiej nie wybieraj numeru wewnętrznego lub wybierz wew. 1. 

Odpowiedz
0 Lajków
PawełH
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
88
19
15-06-2020
Wiadomość 4 z 4 (2 663 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy