Odpowiedz

Konto Maklerskie - Brak możliwości zalogowania

Witam,

 

Od około miesiąca mam problem z logowanem na konto maklerskie z mojego komputera. W momencie kliknięcia na stronie "konto maklerskie" następuje wylogowanie z konta ING. Dodam, że do obsługi konta używam Chrome. Ta sytuacja zmusiła mnie do zakupu/sprzedaży akcji na telefonie komórkowym co jest bardzo niewygodne i na dłuższą metę bardzo frustrujące.

Co ciekawe na innych komputerach moje konto działa prawidłowo. Od miesiąca nie udało mi się ani razu zalogować z komputera prywatnego do modułu ING Makler. Dodam, że problem pojawia się zarówno Chrome, jak i Internet Explorer oraz Mozzilla.

 

Czy ktoś miał podobny problem? Na forum nie znalazłem podobnego tematu.

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
AdamKor
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
27-07-2020
Wiadomość 1 z 4 (2 705 wyświetleń)

Re.: Konto Maklerskie - Brak możliwości zalogowania

Najpierw spróbuj w Google Chrome w historii przeglądania wyczyścić: "pliki cookie i inne dane witryn". Jak to nie pomoże, zaloguj się na tej samej przeglądarce w trybie incognito: "Nowe okno incognito". Jeśli to nie rozwiąże problemu z logowaniem do modułu Makler najlepiej zadzwoń na infolinię biura maklerskiego nr 32 357 00 32 lub 801 127 301 - infolinia dostępna jest w dni robocze w godzinach od 8:00 do 18:00.
Odpowiedz
0 Lajków
PawełH
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
88
19
15-06-2020
Wiadomość 2 z 4 (2 682 wyświetleń)

Re.: Konto Maklerskie - Brak możliwości zalogowania

Dziekuje za odpowiedz. Niestety probowalem juz w/w rozwiazan lacznie z przeinstalowaniem przegladarki. Co ciekawe infolinia chyba nie przewiduje problemow technicznych poniewaz nie ma takowych do wyboru podczas polaczenia. Prawdopodobnie musze sie skontaktowac bezposrednio z maklerem (?). 

Odpowiedz
0 Lajków
AdamKor
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
27-07-2020
Wiadomość 3 z 4 (2 673 wyświetleń)

Re.: Konto Maklerskie - Brak możliwości zalogowania

Mamy jedną infolinię maklerską dla wszystkich spraw. Dzwoniąc do nas najlepiej nie wybieraj numeru wewnętrznego lub wybierz wew. 1. 

Odpowiedz
0 Lajków
PawełH
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
88
19
15-06-2020
Wiadomość 4 z 4 (2 665 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe a ubezpieczenie kredytu

Dzień dobry,

Czy do obliczania RdD do wakacji kredytowych mozna wziąć pod uwage i dodać do obliczeń obowiązkowe ubezpieczenie ochronne które płacę co miesiąc i jest sciągane razem z ratą z mojego konta

...

25-04-2024
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy