Bankowość internetowa

Odpowiedz

Sumaryczne środki na kontach z uwzględnieniem kont walutowych (bieżący, średni przelicznik)

Witam,

czy jest możliwość wyświetlenia gdzieś sumarycznej wartości środków na kontach z uwzględnieniem kont walutowych (biorąc na przykład średni kurs z danego dnia)? Albo chociaż wyświetlenie sum dla wszystkich walut w jednym miejscu?

 

* Na stronie głównej mamy wartość w PLN + przeskakujące (co jest wyjątkowo denerwujące) wszystkie waluty poniżej

* w "Moje finanse" są wszystkie konta, wiec trzeba sumować ręcznie

 

Wydaje mi się, że najlepiej takie podsumowanie byłoby zrobic właśnie w "Moje finanse" - na dole dodać sumy dla wszystkich walut a poniżej przybliżoną wartość całości.

 

Byłoby to dodatkowo praktyczne po wprowadzeniu możliwości podgladu kont z innych banków.

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
244
89
02-03-2016
Wiadomość 1 z 4 (8 786 wyświetleń)

Re: Sumaryczne środki na kontach z uwzględnieniem kont walutowych (bieżący, średni przelicznik)

@wojciech Rozumiem Twój pomysł. Nie jest to jednak takie proste. Jeśli przyjmiemy zły kurs, moglibyśmy wprowadzić kogoś w błąd. Niestety, w finansach należy być dokładnym. Nie jest możliwe zatem prezentowanie czegoś "na oko" 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 4 (8 753 wyświetleń)

Re: Sumaryczne środki na kontach z uwzględnieniem kont walutowych (bieżący, średni przelicznik)

To chociaż tabelka z podsumowaniem i sumą dla poczególnych walut? Aktualnie przy kilkunastu kontach widok "Moje finanse" jest średnio przydatny.

 

A co do przelicznika i "musimy być precyzyjni" - przecież ING jest bankiem, machnijcie jedną czy dwie gwiazdki, mały druczek i już - będzie jak w życiu codziennym w kontaktach z bankiem :-P

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
244
89
02-03-2016
Wiadomość 3 z 4 (8 739 wyświetleń)

Re: Sumaryczne środki na kontach z uwzględnieniem kont walutowych (bieżący, średni przelicznik)

Dziękujemy, że podzieliłeś się z nami swoim pomysłem. Twoją sugestię przekazałam do zespołu zajmującego się funkcjonalnością bankowości internetowej. 

 

Zależy nam, aby nasza bankowość i wszystkie komunikaty były jasne, czytelne i przejrzyste. Zatem, pomysł z kilkoma gwiazdkami i odnośnikami nie brzmi najlepiej Emotikon: Szczęśliwy 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 4 z 4 (8 685 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Błędna obsługa prośby o przelew BLIK

Błąd nie jest po naszej stronie, lecz tak jak słusznie zauważyłeś po stronie mBanku. Według informacji, jakie pozyskaliśmy, zostanie niebawem również poprawiony. Dziękujemy za zgłoszenie.

19-03-2024
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy