Bankowość internetowa

Odpowiedz

Sumaryczne środki na kontach z uwzględnieniem kont walutowych (bieżący, średni przelicznik)

Witam,

czy jest możliwość wyświetlenia gdzieś sumarycznej wartości środków na kontach z uwzględnieniem kont walutowych (biorąc na przykład średni kurs z danego dnia)? Albo chociaż wyświetlenie sum dla wszystkich walut w jednym miejscu?

* Na stronie głównej mamy wartość w PLN + przeskakujące (co jest wyjątkowo denerwujące) wszystkie waluty poniżej

* w "Moje finanse" są wszystkie konta, wiec trzeba sumować ręcznie

Wydaje mi się, że najlepiej takie podsumowanie byłoby zrobic właśnie w "Moje finanse" - na dole dodać sumy dla wszystkich walut a poniżej przybliżoną wartość całości.

Byłoby to dodatkowo praktyczne po wprowadzeniu możliwości podgladu kont z innych banków.

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Zaprawiony analityk
Zaprawiony analityk icon
205
79
02-03-2016
Wiadomość 1 z 4 (2 365 wyświetleń)

Re: Sumaryczne środki na kontach z uwzględnieniem kont walutowych (bieżący, średni przelicznik)

@wojciech Rozumiem Twój pomysł. Nie jest to jednak takie proste. Jeśli przyjmiemy zły kurs, moglibyśmy wprowadzić kogoś w błąd. Niestety, w finansach należy być dokładnym. Nie jest możliwe zatem prezentowanie czegoś "na oko" 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 4 (2 332 wyświetleń)

Re: Sumaryczne środki na kontach z uwzględnieniem kont walutowych (bieżący, średni przelicznik)

To chociaż tabelka z podsumowaniem i sumą dla poczególnych walut? Aktualnie przy kilkunastu kontach widok "Moje finanse" jest średnio przydatny.

A co do przelicznika i "musimy być precyzyjni" - przecież ING jest bankiem, machnijcie jedną czy dwie gwiazdki, mały druczek i już - będzie jak w życiu codziennym w kontaktach z bankiem :-P

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Zaprawiony analityk
Zaprawiony analityk icon
205
79
02-03-2016
Wiadomość 3 z 4 (2 318 wyświetleń)

Dziękujemy, że podzieliłeś się z nami swoim pomysłem. Twoją sugestię przekazałam do zespołu zajmującego się funkcjonalnością bankowości internetowej. 

Zależy nam, aby nasza bankowość i wszystkie komunikaty były jasne, czytelne i przejrzyste. Zatem, pomysł z kilkoma gwiazdkami i odnośnikami nie brzmi najlepiej Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
73
15
23-04-2018
Wiadomość 4 z 4 (2 264 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Brak decyzji kredytowej od 18.12

Od złożenia kompletu dokumentów czas na rozpatrzenie wniosku to 21 dni roboczych. Rozpatrujemy je tak szybko jak to możliwe.
Jeśli do tej pory nie otrzymałaś decyzji, skontaktuj się proszę ze swoim do

...

23-01-2021
Re.: Druga transza

@Bonns, w przypadku rozliczenia transzy na budowę domu nie pomogę, bo nie brałem jeszcze takiego kredytu hipotecznego. Wierzę, że ktoś inny udzieli Ci odpowiedzi. Z przyjemnością rozwinę swoją wiedzę ...

22-01-2021
Re.: Druga transza

Nie wiem czy się dobrze rozumiemy. Sprecyzuję Emotikon: Szczęśliwy Chciałabym zawnioskować o wypłatę drugiej transzy kredytu ale według kosztorysu mogę wykazać około 70% wykorzystania środków z pierwszej transzy. Po pros

...

22-01-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy