Bankowość internetowa

Odpowiedz

Kod błędu: 0000057 po przejściu z Bluemedia oraz PayU (konto firmowe - spółki cywilnej)

Witam, problem jest dość poważny gdyż na ten moment nie ma możliwości wykonanie przelewu poprzez bramkę operatorów płatności (dot. Bluemedia i PayU - sprawdzone). W momencie zalogowania się do konta wyskakuje  Kod błędu: 0000057
Problem dotyczy wyłącznie konta spółki cywilnej. Przy próbie ponowienia operacji z użyciem konta indywidualnego PROBLEMU NIE MA.

Czekam z niecierpliwością na rozwiązanie problemu gdyż ta sytuacja utrudnia korzystanie z konta firmowego.


PS. Prosze nie pisać o czyszczeniu cache, zmienie przeglądarki itp. Po pierwsze wszystkie te próby zostały już wykonane, po drugie powtarzam - w przypadku konta indywidualnego problem nie istnieje.

 

Pozdrawiam
Piotr

 

Odpowiedz
0 Lajków
piotr_fabryka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
16-10-2019
Wiadomość 1 z 9 (14 638 wyświetleń)

Re: Kod błędu: 0000057 po przejściu z Bluemedia oraz PayU (konto firmowe - spółki cywilnej)

@piotr_fabryka przelewy bezpośrednie ( z bramek płatniczych) nie mogą być realizowane w Moim ING dla spółek cywilnych. Związane jest to z wieloosobową reprezentacją tych spółek. Obecnie, nie będzie możliwości realizacji takich zlecań.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 9 (14 475 wyświetleń)

Re: Kod błędu: 0000057 po przejściu z Bluemedia oraz PayU (konto firmowe - spółki cywilnej)

Panie MirosławP widzę że nie jest Pan specjalistą od tego tematu..  Otóż informuję iż przez ostatnie 3 lata wszystko działało bez zarzutu, wystarczy mieć decyzyjność/reprezentatywność jednoosobową co jest brane pod uwagę w Waszym systemie przy zakładaniu konta. 
Nie działa od kilku tygodni. Nie działa na 6-ciu różnych komputerach, w różnych miejscach, z różnymi systemami operacyjnymi.

 

Póki co nie mamy rozwiązania tematu..

piotr_fabryka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
16-10-2019
Wiadomość 3 z 9 (14 420 wyświetleń)

Re: Kod błędu: 0000057 po przejściu z Bluemedia oraz PayU (konto firmowe - spółki cywilnej)

@piotr_fabryka tak zgadzam się, przelewy bezpośrednie działały przy tak ustawionej reprezentacji firmy. Błąd wystąpił przy jednej z aktualizacji systemu, za co przepraszamy. Obecnie pracujemy, aby w najbliższym okresie taką funkcjonalność przywrócić. W sytuacji gdy firma posiada i korzysta z modułu użytkownika, Usługa Płać z ING będzie niedostępna.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 9 (14 393 wyświetleń)

Re: Kod błędu: 0000057 po przejściu z Bluemedia oraz PayU (konto firmowe - spółki cywilnej)

Panie Mirosławie, 

 

Ja również obserwuję ten błąd od dłuższego czasu. Proszę o informację kiedy funkcjonalność zostanie przywrócona?

Sprawa jest pilna, bo opłacanie faktur/rachunków wielu operatorów jest w tej chili niemożliwe z konta firmowego przy użyciu szybkich płatności.

 

Pozdrawiam

Jacek Zięba

Odpowiedz
0 Lajków
Jacek012
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
21-10-2019
Wiadomość 5 z 9 (14 247 wyświetleń)

Re: Kod błędu: 0000057 po przejściu z Bluemedia oraz PayU (konto firmowe - spółki cywilnej)

Jacek012  Jeśli nie posiada Pan modułu użytkownika, to przywrócimy usługę w najbliższych dniach. Nie znamy jeszcze dokładnej daty. 
​​​​​​​Do czasu wyprowadzenia błędu prosimy o realizację płatności za zakupy w internecie przy użyciu karty debetowej wydanej do rachunku lub karty kredytowej.

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 6 z 9 (14 178 wyświetleń)

Re: Kod błędu: 0000057 po przejściu z Bluemedia oraz PayU (konto firmowe - spółki cywilnej)

Witam, mam dokładnie ten sam problem tylko sprawa dotyczy spółki jawnej. Z dnia na dzień pojawił się błąd. Nikt nie potrafi udzielić odpowiedzi, a brak tej funkcji jest niedopuszczalny. Dzisiaj specjalnie spisaliśmy nowy aneks do umowy spółki i w ING ustawiliśmy pełną jednoosobową i to nic nie pomogło. Czekamy na konkretne rozwiązanie !!!

Odpowiedz
0 Lajków
RobertX
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
22-10-2019
Wiadomość 7 z 9 (14 174 wyświetleń)

Re: Kod błędu: 0000057 po przejściu z Bluemedia oraz PayU (konto firmowe - spółki cywilnej)

Problem został faktycznie rozwiązany (za co oczywiście dziękuję) ale od jakiegoś czasu znowu nie ma możliwości wykonania szybkiego przelewu Bluemedia. Czy wiadomo co może być przyczyną?

Odpowiedz
0 Lajków
Jacek012
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
21-10-2019
Wiadomość 8 z 9 (11 506 wyświetleń)

Re: Kod błędu: 0000057 po przejściu z Bluemedia oraz PayU (konto firmowe - spółki cywilnej)

Nie mamy informacji, żeby były problemy z szybkimi przelewami. Proszę skontaktuj się z nami przez Moje ING (czat lub wiadomość) lub za pomocą naszej infolinii 32 357 00 69. Sprawdzimy co może być powodem lub zanotujemy zgłoszenie techniczne w tej kwestii. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 9 z 9 (11 419 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy