08-11-2016 23:50
Nie mogłem znaleźć tego na forum : https://spolecznosc.ingbank.pl/-/forums/searchpage/tab/message?q=analiza+wydatk%C3%B3w+firmowe
Czy ktoś wie jak włączyć analizę wydatków firmowych / połączyć ją z wydatkami osobistymi?
09-11-2016 23:57
Konta firmowe do usługi Moje ING dodamy 15 listopada 2016 r. Funkcja, o której piszesz nie jest jeszcze dostępna, dlatego trudno mi odpowiedzieć na Twoje pytanie.
10-11-2016 11:22
Dzięki @MonikaC. Czy po 15 listopada 2016 analiza wydtków (odpowiednik starego Finansometru) ma byc dostępna również dla kont firmowych? Oraz czy ta nowa analiza wydatków bedzie mogła obejmowac osobiste i formowe wydatki na jednym wykresie / raporcie, bez przełączania się pomiedzy kontekstami?
10-11-2016 12:53
Tak, analiza wydatków będzie dostępna dla konta firmowego i indywidualnego. Natomiast nie będzie możliwości połączenia ich w jeden zbiorczy wykres. Osobno będziesz analizować wydatki indywidualne, a osobno firmowe.
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
12-11-2016 15:18
Mam nadzieję @AgnieszkaR żę rozumiesz że nie nawiazuję tytaj do kont korporacyjnych, czy samorządowych - to pewnie jakaś inna bajka.
Być moze to wszystko zaczyna sie mieszać z powodu etykiet: w Moje ING etykieta "Osobiste" znaczy oobiste, a to co widzę po zalogowaniu sie jako "Przedsiębiorca" widzoczne jets pod eytkietą / linkiem "Firmowe". Dotychczasowa bankowość mobilna ING jednakc rozróznia Firmy or Przedsiębiorców (do tego są nawet oddzielne ekrany logowania) a być może w Moje ING to jakoś się zaciera i miesza.
Z teggo co piszesz, wyniką że to trochę słabo że flagowa funkcjonalność którą widuje się na każdym obrazie marketingowym MojeING nagle jest tak rozproszona i oferuje tak bardzo mniej niż #finansometr . Nawet dzisiaj (2016-11-12) finansometr sprytnie łączy rachunki przedsiębiorcy, osobiste, karty kredytowe, oszczędności ... całą aktywność finansową.
Czy jest ku temu ograniczeniu funkcjonalności o ktorym piszesz jakieś praktyczne wytłumaczenie, jakaś schowana korzyść której nie dostrzegam? Poza, odbieram wrażenie że to co piszesz nieco odbiega od tego co przekazywano nam na spotkaniach społecznosci ING w Katowicach. Tam była mowa o tym ze bank zauważa ze konta osobiste i konta przedsiebiorcy to tak naprawdę "moje pięniądze" bo mowa tutaj pewnie w ogromnej większości o jednosobowych działanościach gospodarczych. Po co w takim razie rodzielać analizę wydatków. Byc może to rodzielenie powinno być tylko opcją systemu.
15-11-2016 09:45
@DominikRas Oddzielenie finansów prywatnych od firmowych niesie za sobą pewne konsekwencje między innymi rozdzielenie funkcji budżetu.
Wprowadziliśmy rozdzielnie finansów osobistych i firmowych na dwie zakładki, ponieważ klienci zgłosili potrzebę widocznego podziału obrotów firmowych i transakcji prywatnych. Rozróżnienie kolorystyczne ułatwia zarządzanie budżetem domowy i finansami firmowymi.
03-03-2017 09:46
DominikRas pisze:...
... odbieram wrażenie że to co piszesz nieco odbiega od tego co przekazywano nam na spotkaniach społecznosci ING w Katowicach. Tam była mowa o tym ze bank zauważa ze konta osobiste i konta przedsiebiorcy to tak naprawdę "moje pięniądze" bo mowa tutaj pewnie w ogromnej większości o jednosobowych działanościach gospodarczych. Po co w takim razie rodzielać analizę wydatków. Byc może to rodzielenie powinno być tylko opcją systemu.
Może po prostu w opcjach wprowadzić możliwośc wyboru między preferowanymi finansami: osobistymi, firmowymi lub ŁĄCZNIE.
Większość użytkowników firmowych to jednoosobowe działalnośći gospodarcze.
Jak powyższy cytat ma się do słów ING o wspólnym tworzeniu (nie)mojego ING?
Mając ciemny motyw w telefonie Xiaomi, to wyskakuje ciemny motyw i w appce. A ja np. chciałabym mieć jasny w ING i nie mogę tej opcji znaleźć, także o.
27-12-2024Użytkownik | Liczba Lajków |
---|---|
7 | |
6 | |
5 | |
3 | |
3 |