Odpowiedz

Blokada Blik

Witam,
Zauważyłam na koncie dwie blokady blik w różnych dniach na różne kwoty (89zl i 256zl). W danych dniach nie robiłam przelewów na takie kwoty i nie wiem skąd te blokady.
Na szczęście nie było obciążenia konta i wygląda na to że kwoty zostały zwrócone od razu. Jednak chciałabym wiedzieć czy ktoś chciał mi ukraść pieniądze czy może był to błąd banku ?
Odpowiedz
0 Lajków
natkat91
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
14-01-2021
Wiadomość 1 z 2 (4 841 wyświetleń)

Re: Blokada Blik

Na forum nie mamy niestety wglądu do danych w systemie - ciężko mi więc sprawdzić te transakcje. W tej sprawie, napisz proszę do nas na czacie w Moim ING. Znajdziesz go w dolnej części strony/aplikacji po zalogowaniu.

 

Proszę sprawdź również, czy nie masz zapamiętanych przeglądarek lub sklepów do zakupów bez kodu. Takie informacje znajdziesz w bankowości internetowej, w bąblu Karty i płatności telefonem/BLIK/Zakupy bez kodu. Jeśli masz zapisaną jakąś przeglądarkę w swoim urządzeniu, a korzystał z niego ktoś inny - automatycznie podstawia się do płatności Twoje konto. Transakcje trzeba tylko potwierdzić kodem PIN w telefonie.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
551
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (4 801 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Spłata kredytu hipotecznego

Po spłacie kredytu otrzymasz od nas dokumenty potrzebne do wykreślenia hipoteki. Zaświadczenie o poniesionych kosztach kredytowych (np. odsetki za okres kredytu, koszty ubezpieczenia), możesz zamówić

...

28-02-2024
Re: Re.: Operat szacunkowy - ile trwa?

Zazwyczaj rzeczoznawca kontaktuje się w ciągu kilku dni roboczych od momentu opłaty. W tej kwestii najlepiej być w kontakcie z opiekunem Twojego wniosku. 

28-02-2024
Re: Re.: Zmiany w prowizjach -

Gdzie ty widzisz te reklamy?

Ja mam w apce spokój a też te dwie wymuszone przez nich ****** zgody włączyłem.

28-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy