Odpowiedz

Blokada Blik

Witam,
Zauważyłam na koncie dwie blokady blik w różnych dniach na różne kwoty (89zl i 256zl). W danych dniach nie robiłam przelewów na takie kwoty i nie wiem skąd te blokady.
Na szczęście nie było obciążenia konta i wygląda na to że kwoty zostały zwrócone od razu. Jednak chciałabym wiedzieć czy ktoś chciał mi ukraść pieniądze czy może był to błąd banku ?
Odpowiedz
0 Lajków
natkat91
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
14-01-2021
Wiadomość 1 z 2 (135 wyświetleń)

Re: Blokada Blik

Na forum nie mamy niestety wglądu do danych w systemie - ciężko mi więc sprawdzić te transakcje. W tej sprawie, napisz proszę do nas na czacie w Moim ING. Znajdziesz go w dolnej części strony/aplikacji po zalogowaniu.

 

Proszę sprawdź również, czy nie masz zapamiętanych przeglądarek lub sklepów do zakupów bez kodu. Takie informacje znajdziesz w bankowości internetowej, w bąblu Karty i płatności telefonem/BLIK/Zakupy bez kodu. Jeśli masz zapisaną jakąś przeglądarkę w swoim urządzeniu, a korzystał z niego ktoś inny - automatycznie podstawia się do płatności Twoje konto. Transakcje trzeba tylko potwierdzić kodem PIN w telefonie.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
286
73
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (95 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Powiadomienia do konta walutowego

Dziękuję  za odpowiedz.

20-01-2021
Re: Pożyczka z ubezpieczeniem

@Chwastka0 Składkę za ubezpieczenie pożyczki pobieramy miesięcznie, razem z ratą pożyczki. Tym samym nie ponosisz kosztu ubezpieczenia za niewykorzystany okres, jeżeli spłacisz pożyczkę wcześniej. 

20-01-2021
Dodanie konta PEKAO SA do ING online

Czy ktoś może korzysta z takiego rozwiązania? Dodałem parę moich kont do bankowości internetowej ING i mam problem z kontem z PEKAO -dodałem konto, numer rachunku widnieje prawidłowy, jednak  zamiast

...

20-01-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy