Odpowiedz

Re: Re.: Analiza wydatków - kategorie - sugestia

Na ten moment nie planujemy dodania własnych kategorii. W tym roku zamierzamy jednak rozwój tej usługi i wdrożenie dodatkowych narzędzi w ,,Analizie wydatków".

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 21 z 31 (16 899 wyświetleń)

Re: Re.: Analiza wydatków - kategorie - sugestia

„Ten” rok minął i zmian nadal nie widać? Jakie teraz dostaniemy kłamstewko?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 22 z 31 (14 727 wyświetleń)

Re: Re.: Analiza wydatków - kategorie - sugestia

Masz rację, że w ubiegłym roku nie było żadnych zmian, ale nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa Emotikon: Mrugający 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 23 z 31 (14 706 wyświetleń)

Re: Re.: Analiza wydatków - kategorie - sugestia

Już się nie mogę doczekać
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 24 z 31 (14 699 wyświetleń)

Re: Re.: Analiza wydatków - kategorie - sugestia

W lewym górnym rogu - logo "ING liczą się ludzie", a tymczasem...

- od 3 lat ta sama prosta prośba od użytkowników - dodanie swojej kategorii wydatków. Brak odzewu

- Implementacja banalna

- Konkurencja - od dawna ma

- Jeśli już nie własna kategoria, to przynajmniej więcej kategorii, bo 8 to jakaś kpina (tak, wiem jest 12, ale gotówka, transfer wewnętrzny, nie analizuj i pozostałe to nie jest kategoria)

 

Doczekamy się?

Sebastian1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
05-05-2020
Wiadomość 25 z 31 (13 880 wyświetleń)

Re: Re.: Analiza wydatków - kategorie - sugestia

[ Edytowane ]

@Sebastian1 Planujemy prace nad rozwiązaniami, które będą wsparciem w analizowaniu codziennych wydatków. Będą też odpowiedzią na zgłoszone potrzeby dotyczące analizowania wydatków wg własnego kryterium. Prosimy o cierpliwość Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 26 z 31 (13 840 wyświetleń)

Re.: Analiza wydatków - kategorie - sugestia

Dzień dobry,

 

Podpisuję się pod prośbą. 

Przydałaby się ewentualnie możliwość edycji kategorii lub dodawania kategorii. 

Brakuje mi kategorii "zabawki" "prezenty" "jedzenie" "jedzenie na mieście" 

Widzę, że temat był poruszany dawno temu, a nic się przez tyle lat nie zmieniło. 

Większy wybór kategorii z podkategoriami lub możliwość ich dodawania bardzo pomogłaby w analizie wydatków.

 

Pozdrawiam i czekam na usprawnienie. 

AnnZie5188
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
15-01-2021
Wiadomość 27 z 31 (12 301 wyświetleń)

Re: Re.: Analiza wydatków - kategorie - sugestia

Dziękuję za Twoją sugestię, przekazałam ją do odpowiedniego działu Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
232
45
11-02-2020
Wiadomość 28 z 31 (12 276 wyświetleń)

Re: Re.: Analiza wydatków - kategorie - sugestia

[ Edytowane ]
Przyznam kolegom trochę racji. Pamietam jak pojawiło się pierwsze moje ING w beta testach już wtedy wiedziałem, że ta bankowość, to będzie hit po mimo negatywnych opinii, które prędzej czy później się pojawią.
Faktycznie dużo się zmieniło od lata 2015, ale niektóre kwestie zostają nie rozwiązane i nie pomogło nam ani udzielanie się w beta testach ani przekazane pomysły w starej i nowej społeczności.
Dla mojej osoby bardzo ważny jest system analiz i zarządzania budżetem. Próbowałem miesiąc temu korzystać z tego w mbanku i nawet cześć usług tam przenieść, ale po mimo możliwości mocnej edycji kategorii to tamtejszy system budżetowy jest bardziej tekstowy niż graficzny i przekopywanie się przez treść była mozolna i irytująca.
Brakuje mi większej ilości kategorii i jak i zamykania limitu budżetu dla nich wraz np z powiadomieniem o przekroczeniu.
Miło by było zobaczyć np info grafikę w historii płatności np Orlen czy Emil w których płaciliśmy kartą, a może dodać możliwość pobrania raportu z którego dowiedział bym się gdzie podziały się moje pieniądze. 🥳

Małe a cieszy 😄
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 29 z 31 (12 235 wyświetleń)

Re: Re.: Analiza wydatków - kategorie - sugestia

Minęło ponad 5 lat od założenia tego wątku, a w temacie nic się nie ruszyło. Szczerze przyznam, że przeniosłam się do ING z mBanku na podstawie opinii oraz zwycięstw aplikacji w wielu plebiscytach. Po 3 miesiącach zaczynam mocno wątpić, skąd te wszystkie nagrody i świetne opinie. Na każdym kroku widzę przewagę aplikacji mBanku.

No i najważniejsze - mBank się rozwija, stosunkowo często widać zmiany i pracę nad aplikacją. W ING wszystko stoi w miejscu i nawet nie ma informacji czy coś się dzieje. Kody SMSowe? Już dawno zdążyłam o nich zapomnieć, a tu co i rusz muszę przepisywać numerki z SMSa do aplikacji. Co chwilę PIN, zamiast biometrii... No doprawdy, jesteście lata świetlne za konkurencją, a używałam nie tylko mBanku, ale także Millennium i Santandera. ING wypada na tą chwilę najgorzej.

ustczanka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
27-10-2022
Wiadomość 30 z 31 (6 171 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy