Odpowiedz

Autoryzacja Subskrypcji na platformie twitch

Witam mam problem otóż chciałem zakupić poprzez płatnośc internetową kartą subskrypcje u jednego ze streamerów  serwisu twitch.tv. Wszystko szło dobrze wykonano transakcje,otrzymałem smsa z kodem do potwierdzenia platnosci,ale moja przegladarka sie scrashowała i nie wiem gdzie mam to teraz wpisac aby uzyskać ta subskrypcje.Pieniadze bodajże zostały pobrane z konta,ale subsykrypcji nie mam Emotikon: Smutny Proszę o pomoc! 

Odpowiedz
0 Lajków
Nameq96
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
01-06-2016
Wiadomość 1 z 2 (9 915 wyświetleń)

Re.: Autoryzacja Subskrypcji na platformie twitch

Możemy sprawdzić płatność kartą. Prosimy tej sprawie o kontakt: 32 357 00 12.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
775
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (9 871 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Stałe przelewy - ilość sztuk - (FAKTYCZNIE) zrealizowanych

Witajcie.

Po co są przy stałych przelewach opcje do daty oraz liczba sztuk jak ograniczają się do tego samego.

Wybierając opcję ilość sztuk np 100 przelewów po 50zł to uważam że bank powinien tak długo

...

15-05-2024
Pełnomocnictwo do zawarcia umowy - problemy.

W marcu złożyłam razem z drugą osobą wniosek o kredyt hipoteczny. Czekałyśmy długo na decyzję. W czasie, gdy miała zapaść decyzja ostateczna druga osoba miała zaplanowany miesięczny wyjazd. Skontaktow

...

14-05-2024
Wypłata Euro w Polsce z konta walutowego Euro

Dzień dobry,

Jadę na wakacje do Włoch i muszę zamienić złotówki na euro (w gotówce). Akurat mam konto walutowe euro i może byłoby taniej wpłacić złotówki na konto, zamienić je w kantorze ING na euro, a

...

14-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy