Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Stałe przelewy - ilość sztuk - (FAKTYCZNIE) zrealizowanych

Witajcie.

Po co są przy stałych przelewach opcje do daty oraz liczba sztuk jak ograniczają się do tego samego.

Wybierając opcję ilość sztuk np 100 przelewów po 50zł to uważam że bank powinien tak długo realizować aż zrealizuje 100 przelewów.

A nie że np zabrakło środków i np 10 z nich się nie zrealizowało.

Odpowiedz
0 Lajków
Pasorzytek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
15-05-2024
Wiadomość 1 z 2 (280 wyświetleń)

Re: Stałe przelewy - ilość sztuk - (FAKTYCZNIE) zrealizowanych

Witaj,

dziękujemy za Twoją opinię w tej sprawie. W przypadku stałego zlecenia jeśli danego dnia nie możemy go zrealizować, to wówczas wysyłamy informację, że nie doszło ono do skutku. Wówczas już samodzielnie musisz wykonać taki przelew. My nie ponawiamy go w innym terminie. Dzieje się tak niezależnie czy masz wybraną ilość sztuk czy też nie. Ważna jest tu data zakończenia stałego zlecenia. Może zatem stać się tak jak napisałeś. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
325
64
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (222 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Fundusz wsparcia kredytobiorców (FWK) a wakacje kredytowe

Tak można. Wtedy masz wakacje kredytowe jednak że wsparcia i tak wpływają środki. Jak masz np ratę 4000 wsparcia 2000 to w kolejnym miesiącu masz środki ze wsparcia 2000 i z nowego miesiąca kolejne 20...

29-05-2024
Fundusz wsparcia kredytobiorców (FWK) a wakacje kredytowe

Proszę mi powiedzieć, czy można łączyć wakacje kredytowe z Funduszem Wsparcia Kredytobiorców? Co się dzieje jeżeli jestem zwolniony z raty ze względu na wakacje kredytowe (na przykład za czerwiec) a m

...

29-05-2024
Re.: Kredyt hipoteczny_czas analizy

Drogie ING,

Na waszej stronie z czasami procesowymi pojawiła się ciekawa informacja, ze można skontaktować się z Expertem w Zespole Wsparcia.

W jaki sposób można otrzymać kontakt do takiego Experta? N

...

29-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy