Odpowiedz

Zakładka Moje Finanse

Mam pytanie o zakładkę "Moje Finanse" w nowym "Moje ING", a chodzi konkretnie o sprawę pojawienia się w tej zakładce produktów, których nie powinno tam być. Dzisiaj rano w zakładce tej miałem widoczną kartę kredytową (link do złożenia wniosku o KK) oraz dwie pożyczki gotówkowe na określone kwoty (linki do złożenia wniosków).

Dlaczego bank umieszcza reklamy swoich produktów w takim miejscu jak zakładka "Moje Finanse" ? Czy umieszczenie tych produktów w "Moich Finansach" jest traktowane przez bank jako oficjalne wnioski w trakcie rozpatrywania ? Brakuje Wam miejsca na stronie głównej, gdzie możecie sobie reklamować swoje produkty do woli ? Co trzeba zrobić aby nie powtarzały się takie niespodzianki ? Jeśli będę chciał kartę kredytową albo pożyczkę to wiem co trzeba zrobić !

Dodam tylko, że dzisiaj po południu reklamy te zniknęły.  Czy już się nie pojawią ??

Odpowiedz
0 Lajków
sud1
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
61
27
29-11-2015
Wiadomość 1 z 1 (6 956 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Stałe oprocentowanie - negocjacje

Dzięki za odpowiedź. Zatem mam rozumieć że można to załatwić na chacie? Wcale nie muszę iść do oddziału o tym rozmawiać?

12-01-2026
Re: Konto dla spółki z o.o. Promocja na start

W takim razie po co jest to forum skoro odsyłacie na infolinię?

12-01-2026
Re: Stałe oprocentowanie - negocjacje

W sprawie oprocentowania swojego kordytu skontaktuj się z na mi na czacie po zalogowaniu do Mojego ING ze specjalistami do spraw hipotecznych. Sprawdzimy jakie są możliwości.

12-01-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy