17-06-2016 18:26
Mam pytanie o zakładkę "Moje Finanse" w nowym "Moje ING", a chodzi konkretnie o sprawę pojawienia się w tej zakładce produktów, których nie powinno tam być. Dzisiaj rano w zakładce tej miałem widoczną kartę kredytową (link do złożenia wniosku o KK) oraz dwie pożyczki gotówkowe na określone kwoty (linki do złożenia wniosków).
Dlaczego bank umieszcza reklamy swoich produktów w takim miejscu jak zakładka "Moje Finanse" ? Czy umieszczenie tych produktów w "Moich Finansach" jest traktowane przez bank jako oficjalne wnioski w trakcie rozpatrywania ? Brakuje Wam miejsca na stronie głównej, gdzie możecie sobie reklamować swoje produkty do woli ? Co trzeba zrobić aby nie powtarzały się takie niespodzianki ? Jeśli będę chciał kartę kredytową albo pożyczkę to wiem co trzeba zrobić !
Dodam tylko, że dzisiaj po południu reklamy te zniknęły. Czy już się nie pojawią ??
Mniej więcej od tygodnia prawidłowo działa uzupełnianie pól logowania za pomocą Bitwardena. Nie wiem co prawda kto faktycznie to rozwiązał (Bitwarden czy ING), jednak jeżeli to zmiana po stronie banku
... 13-05-2026Nie będę wam za darmo pomagał w debugowaniu błędu. Scenariusz znacie. Problem występuje zawsze w opisanej sytuacji, od co najmniej kliku tygodni. Możecie go naprawić, albo mieć klienta gdzieś i to ola
... 13-05-2026Ta sytuacja wymaga sprawdzenia. Prosimy o kontakt na czacie w Moim ING oraz o przekazanie dokładnej daty i godziny wystąpienia problemu.
13-05-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 12 | |
| 11 | |
| 8 | |
| 7 | |
| 5 |