Odpowiedz

Zakładka Moje Finanse

Mam pytanie o zakładkę "Moje Finanse" w nowym "Moje ING", a chodzi konkretnie o sprawę pojawienia się w tej zakładce produktów, których nie powinno tam być. Dzisiaj rano w zakładce tej miałem widoczną kartę kredytową (link do złożenia wniosku o KK) oraz dwie pożyczki gotówkowe na określone kwoty (linki do złożenia wniosków).

Dlaczego bank umieszcza reklamy swoich produktów w takim miejscu jak zakładka "Moje Finanse" ? Czy umieszczenie tych produktów w "Moich Finansach" jest traktowane przez bank jako oficjalne wnioski w trakcie rozpatrywania ? Brakuje Wam miejsca na stronie głównej, gdzie możecie sobie reklamować swoje produkty do woli ? Co trzeba zrobić aby nie powtarzały się takie niespodzianki ? Jeśli będę chciał kartę kredytową albo pożyczkę to wiem co trzeba zrobić !

Dodam tylko, że dzisiaj po południu reklamy te zniknęły.  Czy już się nie pojawią ??

Odpowiedz
0 Lajków
sud1
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
61
27
29-11-2015
Wiadomość 1 z 1 (5 739 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Lift Your Nursing Schooling: Master Help for NURS FPX 4050, NHS FPX 4000

Presentation

Exploring the intricacies of nursing schooling can be overwhelming, particularly with the thorough requests of online classes and basic evaluations like NURS FPX 4050 Appraisal 3, NHS FPX

...

23-05-2024
Re: Wakacje Kredytowe 2024

Czy może już wiadomo coś na ten temat  ?

Nikt nie potrafi odpowiedzieć na moje pytanie Emotikon: Smutny

22-05-2024
Re.: Brak możliwości dodania karty Visa do Apple Wallet na Iphone 15PRO

Tak, tzn tam mam dwie karty (obsługuje moje subskrypcje) a w Wallecie mogę dodać tyko Vise Revoluta a przy Visie ING pojawia się błąd karty.

22-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy