Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Zakup biletów, płatności za parking itp. z poziomu Moje ING

Myślicie może o daniu w przyszłości do aplikacji mobilnej funkcjonalności pozwlającej na zakup z jej poziomu biletów komunikacji miejskiej, płatności za parking itp.? Usługę taką oferuje np. aplikacja bankowości mobilnej BZ WBK i bardzo ją sobię chwalę (tą usługę, nie całą aplikacjęEmotikon: Mrugający).

Odpowiedz
0 Lajków
arek
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
31
27-12-2015
Wiadomość 1 z 7 (19 887 wyświetleń)

Re.: Zakup biletów, płatności za parking itp. z poziomu Moje ING

Na przełomie roku udostępnimy płatności HCE. HCE to płatności zbliżeniowe dokonywane telefonem, dzięki którym będziesz mógł właśnie zakupić min. bilety komunikacji miejskiej, płacić za parking.

Odpowiedz
0 Lajków
DariuszK
Były moderator
Były moderator icon
28
5
25-03-2016
Wiadomość 2 z 7 (19 795 wyświetleń)

Re.: Zakup biletów, płatności za parking itp. z poziomu Moje ING

Nie do końca o to mi chodziło. Emotikon: Szczęśliwy Miałem na myśli integrację z takimi usługami jak moBiLET lub SkyCash i nabywanie biletów bezpośrednio z poziomu Moje ING...

Odpowiedz
0 Lajków
arek
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
31
27-12-2015
Wiadomość 3 z 7 (19 727 wyświetleń)

Re.: Zakup biletów, płatności za parking itp. z poziomu Moje ING

[ Edytowane ]

Płatności bezpośrednie Płać z ING planujemy udostępnić w nowej bankowości internetowej w przyszłym roku. Jednak nie możemy jeszcze podać konkretnej daty. 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
146
04-09-2015
Wiadomość 4 z 7 (19 707 wyświetleń)

Re.: Zakup biletów, płatności za parking itp. z poziomu Moje ING

coś się ruszyło w sprawie mobiletu? bo zdajsie już prawie 5 lat mineło

Odpowiedz
0 Lajków
krzemwo1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
16-04-2021
Wiadomość 5 z 7 (8 022 wyświetleń)

Re: Re.: Zakup biletów, płatności za parking itp. z poziomu Moje ING

@krzemwo1 Obecnie nie mamy informacji o planach i dokładnych datach wdrożenia takiej usługi. 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
506
88
18-01-2021
Wiadomość 6 z 7 (7 958 wyświetleń)

Re: Re.: Zakup biletów, płatności za parking itp. z poziomu Moje ING

Od 4 lat nie można doczekać się owej funkcjonalności. ING to jedna wielka porażka, pod względem wprowadzania innowacji. W innych bankach nie ma z tym problemu (czyt. Millennium, Santander a nawet PKOBP). Weźcie się do pracy, zmieńcie programistów, bo słabo to wygląda na tle konkurencji. By mieć funkcję: zeskanuj i zapłać QR lub możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej / opłacenia parkometrów trzeba zmienić bank, bo ING człowiekowi tego nie zapewni ponieważ przez lata musi się przyglądać.

Odpowiedz
0 Lajków
MreaperS
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
57
7
12-06-2017
Wiadomość 7 z 7 (7 835 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Powiadomienia PUSH - zawartość

Tak, wiem, do działu /dev/null.

Swoją drogą dlaczego nie można zrobić głosowania na funkcje, które zyskałyby poparcie społeczności? Albo, jeszcze lepiej, użytkowników aplikacji? Możecie chyba w aplikac

...

10-06-2026
Re: Wplata BLIK we wplatomatach ING/Planet Cash

Na czacie oraz infolinii dostaję informacje, że transakcja zostaje odrzucana ze względów bezpieczeństwa. Nic więcej. Polecają wpłatę przy użyciu karty, której fizycznie nie mam przy sobie, tylko 400km...

10-06-2026
Re.: Wplata BLIK we wplatomatach ING/Planet Cash

Witam. Czy problem sie rozwiązał?? Mam ten sam problem od kilku dni,odrzuca mi każda próbę wpłaty gotówki blikiem przy różnych wplatomatach.

10-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy