Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Konieczność autoryzacji każdej transakcji w aplikacji Moje Ing

Jakiś czas temu zepsuł mi się telefon i od nowa musiałem ustawić sobie aplikacje mobilną oraz zainstalować google pay. Wszystko w teorii działa, ale musze za każdą transakcją potwierdzać w aplikacji mobilnej płatność po przez podanie pinu. Wcześniej tego nie musiałem robić. Jest to dla mnie męczące gdy np robię dużo małych transakcji w aplikacji google play. Np. kupuje 10 razy coś w aplikacji za cenę 2.99zł. 

 

Wcześniej jak płaciłem zbliżeniowo telefonem za pomocą aplikacji google pay, to mogłem nawet płacić kwoty powyżej 100zł bez potwierdzenia pinem na terminalu (po prostu płatność przechodziła i było to jeszcze w tym roku).

 

Czy coś się zmieniło w regulaminie i po prostu zbiegło się to z awarią mojego telefonu, czy ja coś mam źle skonfigurowane. Już nie mówię o dużych kwotach, ale potwierdzanie w aplikacji każdego zakupu za 3zł jest strasznie męczące.

Odpowiedz
0 Lajków
pawmaj
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
20-04-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 691 wyświetleń)

Re: Konieczność autoryzacji każdej transakcji w aplikacji Moje Ing

@pawmaj Standardowo transakcje w sklepach stacjonarnych powyżej 100 zł należy dodatkowo potwierdzić przez odblokowanie telefonu. Można to zrobić za pomocą odcisku palca, rozpoznawania twarzy lub kodem blokady - w zależności od ustawień Twojego telefonu. Transakcje internetowe powinny również przechodzić łatwo i szybko dzięki Google Pay. Spróbuj w tej sytuacji przeinstalować aplikację i jeszcze raz dodaj kartę do GP. Mam nadzieję, że to pomoże Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 639 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy