Odpowiedz
Highlighted

Wyłączyć logowanie do BLIKu?

Po co mam się logować do aplikacji żeby pobrać kod blik, skoro i tak sama transakcja wymaga potwierdzenia numerem PIN? Wszak karty debetowe/kredytowe tego nie wymagają- wystarczy mieć kartę (telefon) i PIN- żadne logowanie nie jest wymagane.

Odpowiedz
0 Lajków
galvay
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
26-01-2018
Wiadomość 1 z 3 (8 181 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Wyłączyć logowanie do BLIKu?

Blik jest preferowany dla osób, które nie mają karty a chcą skorzystać z wpłaty wypłaty gotówkowej lub płatności w sieci.  Pozbawienie bliska jakiej kolejek autoryzacji było by głupie ze względów bezpieczeństwa. Uważam jednak ze wystarczył by tu odcisk palca. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (8 171 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Wyłączyć logowanie do BLIKu?

Nie musisz logować się do aplikacji aby pobrać kod Blika. Dajesz skrót do Blika na ekran startowy aplikacji. Z tego skrótu pobierasz kod, podajesz go w płatności, potwierdzasz PINem. Gotowe - zapłacone.
Odpowiedz
0 Lajków
DziadekP
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
27
4
08-03-2016
Wiadomość 3 z 3 (8 163 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zwiększenie kredytu hipotecznego

Jeśli korzystasz z kredytu hipotecznego na budowę domu albo remont i zabrakło Ci środków, to możesz zawnioskować o jego zwiększenie. Taka możliwość jest do końca okresu budowlanego.
W innych przypadkac

...

26-09-2020
Re: Kredyt hipoteczny na działkę rolną z warunkami zabudowy

Dzień dobry, 

 

gwarancji dać nie możemy, ale możesz złożyć wniosek na zakup tej działki, jeśli zostały wydane warunki zabudowy lub jak wspomniałaś Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego ded

...

26-09-2020
Re.: Kredyt gotówkowy dla zadłużonych

Provident ma (teoretycznie) 30 dni na aktualizację danych w BIK w przypadku spłaty pożyczki. Nie jest to regułą aby pozabankowe pożyczki wywiązywały się sumiennie z tego obowiązku. Po spłacie pożyczki...

26-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy