Odpowiedz
Highlighted

Wyłączyć logowanie do BLIKu?

Po co mam się logować do aplikacji żeby pobrać kod blik, skoro i tak sama transakcja wymaga potwierdzenia numerem PIN? Wszak karty debetowe/kredytowe tego nie wymagają- wystarczy mieć kartę (telefon) i PIN- żadne logowanie nie jest wymagane.

Odpowiedz
0 Lajków
galvay
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
26-01-2018
Wiadomość 1 z 3 (7 534 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Wyłączyć logowanie do BLIKu?

Blik jest preferowany dla osób, które nie mają karty a chcą skorzystać z wpłaty wypłaty gotówkowej lub płatności w sieci.  Pozbawienie bliska jakiej kolejek autoryzacji było by głupie ze względów bezpieczeństwa. Uważam jednak ze wystarczył by tu odcisk palca. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (7 524 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Wyłączyć logowanie do BLIKu?

Nie musisz logować się do aplikacji aby pobrać kod Blika. Dajesz skrót do Blika na ekran startowy aplikacji. Z tego skrótu pobierasz kod, podajesz go w płatności, potwierdzasz PINem. Gotowe - zapłacone.
Odpowiedz
0 Lajków
DziadekP
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
27
4
08-03-2016
Wiadomość 3 z 3 (7 516 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pomóż aktywować kod

Jednorazowy kod aktywujący możesz zamówić tylko raz. Czy na infolinii otrzymałeś informację, czy taki kod jest już do Ciebie zamówiony?

 

29-05-2020
Re: Re.: ING księgowość ostrzeżenie przed użytkowaniem


@IlonaU:

W niedługim czasie planujemy udostępnienie portalu developerskiego wraz z dokumentacją API dla wszystkich klientów ING Księgowości.


Czy to się już wydarzyło?

28-05-2020
Re.: Obniżenie stóp procentowych a kredyt ze stałym oprocentowaniem

Ale o co konkretnie pytasz? Jeśli masz poważne problemy, to zamiast pisać tutaj proponuję skontaktować się z Twoim doradcą kredytowym i omówić możliwości. Możesz skorzystać z restrukturyzacji lub ewen

...

28-05-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy