25-03-2019 21:11
W systemie iOS jeszcze nigdy nie udało mi się zalogować do aplikacji używając czytnika linii papilarnych. Pozostałe aplikacje na iPhone działają prawidłowo z czytnikiem, natomiast ING ma problem. Prośba o poprawnienie logowania.
26-03-2019 21:27
Sprawdziliśmy, że logowanie danymi biometrycznymi na urządzeniach z systemem iOS działa poprawnie. Spróbuj wyłączyć i włączyć logowanie odciskiem palca w zakładce Dane i ustawienia > Aplikacja mobilna > Logowanie danymi biometrycznymi. Jeżeli nie zauważysz różnicy, to proszę napisz do nas w Moim ING lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 32 357 00 69. Sprawdzimy dla Ciebie co jest powodem tego co opisałeś.
W fakturowaniu przy pobranych z KSeF fakturach znajduję się przycisk Opcje KSeF należy kliknąć generuj wizualizację faktury, a następnie kliknąć raz jeszcze w Opcje KSeF i kliknąć pobierz wizualizację
... 29-05-2026Przykro nam, że spotkała Cię taka sytuacja. Jednak każde zgłoszenie rozpatrywane jest indywidualnie. Podany czas odpowiedzi w reklamacji to maksymalny jaki jesteśmy zobowiązani podać. Staramy się zgło
... 29-05-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |